CS

Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Galerie Spa Aurora Trebon

Ostatní informace o Spa Aurora Trebon

Capacity Spa Aurora Trebon

Total accommodation capacity:450
Total number of rooms:287
Types of rooms:Single, Double, Suite

Services Spa Aurora Trebon

:Ručníky i župany jsou na každém pokoji, vlastní ručníky jsou na rozhodnutí každého klienta.
:Lázně Aurora Třeboň nabízejí vlastní balneo centrum pod jednou střechou. Klienti tedy nemusí docházet na procedury mimo budovu.
:Nejsou povolena v budově lázní. Možnost zajištění pobytu v hotelu/penzionu v pěší dostupnosti.
:Plánované uzavírky bazénu Aquaviva v roce 2016 budou v termínech: 3.-7.1.2016, 12.-16.6.2016
Check in:Od 14:00 hodin. V případě pobytu s plnou penzí nástup do 12:00, pobyt začíná obědem.
Check out:Do 10:00 hodin. Upozorňujeme na nutnost opuštění pokoje a navrácení čipových hodinek/hotelové karty/klíčů od pokoje v den odjezdu na recepci nejpozději do 10:00 hodin, v případě nedodržení je účtován doplatek za pozdní opuštění pokoje 200 Kč/osoba.
Boarding possibilities:Lázně Aurora nabízejí v rámci léčebných pobytů využití nabídky stravování formou polopenze nebo plné penze. Snídaně - bufetovou formou káva, čaj, minerálka, džus, pivo 8° (7:15 - 9:15 hod.), obědy - bufetovou formou káva, čaj, minerálka, džus, pivo 8° (11:30 – 13:30 hod.), večeře - bufetovou formou káva, čaj, minerálka, džus, pivo 8° (17:15 – 19:00 hod.) Lázně Aurora dále nabízejí nekuřáckou restauraci s celkovou kapacitou 100 míst k sezení, která se nachází v přízemí areálu lázní. Široká nabídka pokrmů české i mezinárodní kuchyně, rybí speciality. Dva salonky. Letní terasa. Otevřeno denně: 12:00 – 23:00.
Parking:Lázně Aurora nabízejí svým hostům parkování na dvou nehlídaných placených parkovištích, která jsou monitorovaná kamerovým systémem se záznamem a za závorou. Parkovací karty (vratná záloha 100,- Kč) vydává na požádání recepce. Parkovné činí 45,- Kč / den. Pro držitele karty ZTP 20 Kč/den.
Internet:Lázně Aurora nabízejí od ledna 2010 pro své hosty zdarma využití bezdrátové wi-fi připojení k internetu ve všech 287 pokojích v budovách A, B i F.
We offer the services:Úschovna a půjčovna kol se nachází v prostorách u administrativní budovy Lázní Aurora poblíž Wellness parkoviště. Úschovna kol v provozu do konce října, cena 20,-Kč/kolo/den. Půjčovna kol Obyčejné kolo: hodina 20 Kč polodenní 60 Kč (do 6 hod. užívání) celodenní 150 Kč Trekové kolo: hodina 30 Kč polodenní 100 Kč (do 6 hod. užívání) celodenní 200 Kč Elektrokolo: hodina 100 Kč celodenní 400 Kč - dojezd až 50 km, snadné ovládání, jízda bez řidičského oprávnění, funguje jako klasické jízdní kolo /bez podpory elektromotoru/
Location:Lázně Aurora Třeboň se nachází na západním okraji jihočeského města Třeboně v klidném prostředí rozsáhlého parku na břehu rybníka Svět.
Facilities:Ensuit room, TV-SAT, WiFi, Computer with the internet access available, Bar, Conference room, Training equipment, Solarium, Gym, fitness centre, Indoor pool, Sauna, Jacuzzi, Bike rental, Car park, Cloakroom for sporting equipment, Barrier free access, Credit cards accepted, Restaurant in the house
Complementary services:Breakfast, Half board, Full board, Washing, ironing, Taxi, Exchange office, Language skills

Okolí objektu Spa Aurora Trebon

Possibilities in the area:Tennis courts, Golf course, Mini golf, Restaurant, Shop, Suitable for biking, Suitable for walking, Bowling, Squash, Horse riding
Cycle paths:Třeboň a okolí nabízejí milovníkům cykloturistiky ideální podmínky. Velké množství značených cyklotras láká k poznávání okolní přírody nebo různých historicky zajímavých míst. (např. naučné stezky „Okolo Třeboně“ a „Rožmberk“ nebo trasy Chlumecké rybníky, Nadějská rybniční soustava atd.)
Swimming:Lázně Aurora Třeboň nabízí plavecký bazén se slanou vodou, aqua centrum s vodními atrakcemi (tobogán, divoká řeka, whirlpooly, hydromasážní lavice, chrliče, vodní hřib).

Cílové skupiny Spa Aurora Trebon

Spa and wellnes holiday:YES
Spa and wellnes holiday - offer:Lázně Aurora Třeboň nabízí jako hlavní léčebnou metodou slatinné koupele a zábaly a dále pak bylinné, uhličité či perličkové koupele, vířivé lázně horních a dolních končetin, skotské střiky, elektroléčebné a světloléčebné procedury, pohybové terapie, masáže, parafínové zábaly, kryoterapie, akupunktura, inhalace, oxygenoterapie, plynové injekce, floating.

Kongresová a incentivní turistika - specifikace Spa Aurora Trebon

Technical equipment:Flip-chart, Television, video, Data projector, Portable screen, Sound systém, Microphones
Services:Catering, Parking
Event venues:Lounge bar, Lounge bar 2, Lounge bar 3, Hall
Lounge bar - capacity:12
Lounge bar 2 - capacity:20
Lounge bar 3 - capacity:40
Hall - capacity:220

Lázeňské služby Spa Aurora Trebon

:Lázně Aurora Třeboň doporučují jako hlavní léčebnou metodou slatinné koupele a zábaly a dále pak bylinné, uhličité či perličkové koupele, vířivé lázně horních a dolních končetin, skotské střiky, elektroléčebné a světloléčebné procedury, pohybové terapie, masáže, parafínové zábaly, kryoterapie, akupunktura, inhalace, oxygenoterapie, plynové injekce, floating. Pro maximální účinek léčby lázně Aurora doporučují klasické léčebné pobyty v délce 3-4 týdnů. V nabídce jsou ale i krátkodobé relaxační programy (víkendové nebo týdenní) a také jednotlivé volně prodejné procedury, které dokáží zregenerovat tělo i během krátkodobého pobytu.
Treated illnesses:Postoperative state, Diseases of the locomotive aparatus
Inhouse procedures:yes
Spa category:Spa sanatorium

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load