CS

Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Galerie Berta Spa Trebon

Ostatní informace o Berta Spa Trebon

Capacity Berta Spa Trebon

Total accommodation capacity:186
Types of rooms:Single, Double, Suite
Types of suits:2 bed suite, 3 bed suite, 4 bed suite

Services Berta Spa Trebon

:Doporučujeme si vzít na pobyt vlastní župan a přezůvky. Možnost zapůjčení županu v ceně 300,-Kč/osoba/pobyt. Hosté, kteří si objednali pobyt v apartmá na pevném lůžku, mají župany v ceně pobytu. Ručníky jsou na každém pokoji, vlastní ručníky jsou na rozhodnutí každého klienta.
:Zvířata nejsou povolena
Classification:***
Check in:od 12:00 hodin
Check out:do 10:00 hodin
Boarding possibilities:Snídaně jsou podávány formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované, výběrem z pěti jídel. V první den nájezdu je klientům vždy podáváno menu číslo 1, od druhého dne má klient možnost vlastního výběru. Snídaně se podávají od 6:30 do 9:00 hodin (v neděli od 7:00 - 9:00 hodin), obědy od 12:30 - 13:45 hodin, večeře od 18:30 do 19:15 hodin. V areálu Bertiných lázní Třeboň mohou hosté také využívat nabídky restaurace Adéla či Pizza restaurantu Top-Spin.
Parking:Bertiny lázně Třeboň nabízí možnost monitorované nekrytého stání za 50 Kč/den a nebo kryté monitorované stání za 80 Kč/den.
Transport accessibility:Přímé vlakové spojení: Praha - Veselí nad Lužnicí - Třeboň. Vzdálenost cca 153 km. Cesta trvá přibližně 2 hodiny a 30 minut. Přímé autobusové spojení: Praha - Třeboň, České Budějovice - Třeboň, Brno - Třeboň, Karlovy Vary - Třeboň
Internet:Každý host má k dispozici 30 minut využití internetu zdarma. Celá hlavní budova je také napojena na Wi-Fi free zone.
We offer the services:Bertiny lázně Třeboň disponují kapacitou 186 lůžek v jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích a v apartmánech. Vybavení pokojů odpovídá svým standardem I. kategorii hotelového ubytování - tj. sprcha, WC, barevná televize s rádiem, lednice a telefon s přímým meziměstským spojením. Apartmány jsou navíc vybaveny minibarem. 3 stylově řešené apatrmány dokončené v roce 2002 odpovídají vybavením I.A kategorii - sprcha, WC, vysoušeč vlasů, TV, radiomagnetofon, telefon, minibar, klimatizace. Bertiny lázně Třeboň nabízejí vlastní úschovnu kol zdarma, pouze je potřeba na začátku pobytu složit vratnou zálohu ve výši 50,- Kč na klíček od úschovny kol.
Facilities:Ensuit room, TV in the room, Room with balcony, Phone box, Bar, Garden, terrace, Gym, fitness centre, Indoor pool, Sauna, Jacuzzi, Playing field, Tennis courts, Table tennis, Car park, Coach parking, Restaurant in the house
Complementary services:Breakfast, Half board, Full board, Massages, physiotherapy, Exchange office, Language skills

Okolí objektu Berta Spa Trebon

Possibilities in the area:Tennis courts, Natural swimming sites, Restaurant, Shop, Bike rental, Fitness centre, Suitable for biking, Bowling, Squash, Water sports, Sauna, Massages, Multipurpose playing field, Fishing opportunities
Spas in the area:Lázně Aurora Třeboň
Cycle paths:Třeboň nabízí ideální podmínky pro cykloturistiku. Bertiny lázně Třeboň nabízejí vlastní úschovnu kol zdarma, pouze je potřeba na začátku pobytu složit vratnou zálohu ve výši 50,- Kč na klíček od úschovny kol.

Cílové skupiny Berta Spa Trebon

Spa and wellnes holiday:YES

Lázeňské služby Berta Spa Trebon

Treated illnesses:Postoperative state, Diseases of the locomotive aparatus
Inhouse procedures:yes
Spa category:Spa sanatorium

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load