Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz
Relaxační masáž
Pobyt pro seniory
Třeboňský zámek
Třeboňské náměstí
Třeboň - noční náměstí
Depositphotos 42402797 original
Relaxační masáž
Pobyt pro seniory
Třeboňský zámek
Třeboňské náměstí
Třeboň - noční náměstí
Depositphotos 42402797 original

Penzion Admirál

Vítejte v nově postaveném rodiném penzionu Admirál v Třeboni. Užít si zde můžete komfortně a stylově zařízené pokoje, které vyhoví jednotlivcům, ale určitě osloví i manželské a zamilované páry pro romantický víkend. Také rodiny s dětmi nebo parta přátel, která vyrazí do Třeboně za dobrodružstvím, nepohrdnou proklientským přístupem a jihočeskou pohostinností. Protože právě ochotu a vlídný přístup oceňují klienti penzionu Admirál nejvíce.

Vyzkoušet můžete také speciální pobytové balíčky, které pro vás v Admirálu připravují přímo na míru, a díky kterým tak můžete ochutnat Třeboň se vším, co je pro ni typické. Navštívíte lázeňské wellness centrum s bazénem, vychutnáte si uvolňující a léčebné procedury a podle vašeho výběru můžete vyrazit i za poznáním přírodních a historických zajímavostí.

V přízemí penzionu Admirál můžete navíc každý den posnídat ve vyhlášené kavárně a užít si tak ještě více svoje chvíle pohody. Penzion se nachází v samém srdci Třeboně, proto to "nebudete mít nikam daleko". Odpočívat můžete ve dvoupokojových pokojích s vybavenou minikuchyňkou nebo v pokojích s možností přistýlky, čtyřlůžkovém pokoji a dvoupokojovém apartmánu. U všech typů pokojů je samozřejmostí samostatná koupelna s WC. Vyzkoušejte Admirál, stane se pro vás ideálním zázemím pro váš odpočinek.

Služby

Župany a ručníky :Lůžkoviny a ručníky jsou součástí vybavení pokoje. Župany nejsou k dispozici.
Lázeňské služby:Penzion Admirál nabízí možnost lázeňských a wellness procedur a to přímo v Lázních Berta nebo v Lázních Aurora a také v externím masérském salonu. V nabídce je tak široké spektrum léčebných, regeneračních a relaxačních procedur. Ty si můžete objednat jako součást pobytových balíčků s ubytováním a snídaní v místní kavárně.
Zvířata:Zvířata nejsou povolena.
Důležité upozornění :Procedury, které jsou obsaženy v pobytových balíčcích, neprobíhají přímo v penzionu. Kvůli opravdu odbornému provedení všech léčebných a relaxačních služeb spolupracuje penzion přímo s třeboňskými lázeňskými domy a profesionálním masérským salonem. Díky poloze penzionu si však na proceduru dojdete volným tempem během několika málo minut. Výhodou je, že klienti poznají nabídku ostatních poskytovatelů služeb a po návratu na penzion si užijí opravdovou pohodu a klidné prostředí.
Klasifikace:***
Příjezd :Příjezd od 14:00 hod.
Odjezd:Odjezd do 10:00 hod.
Možnosti stravování :Snídaně v hodnotě 50 Kč (poukázka) / osoba / den je možné vyčerpat v místní vyhlášené kavárně, která je otevřena každý den. V nabídce má několik druhů káv, čaje, studené nápoje, koktejly a spoustu druhů pečiva, sendvičů aj.
Možnosti parkování :Parkování u penzionu zdarma.
Dopravní dostupnost :Od Prahy: do Třeboně přijedete z Lomnice nad Lužnicí, na prvním kruhovém objezdu vyjeďte 1. výjezdem, pokračujte po Táboritské ulici ke kruhovému objezdu. Z kruhového objezdu vyjeďte 2. výjezdem a pokračujte po Táboritské silnici 154, držte se směrem do centra a cca po 550 m uvidíte po levé straně modrou budovu s pekárnou a kavárnou DéKáčko v přízemí. Penzion Admirál se nachází mezi lékárnou Dr. Max a budovou policie ČR. Od Brna a Jindřichova Hradce: do Třeboně přijedete z obce Mláka ke kruhovému objezdu, vyjeďte 3. výjezdem a pokračujte po Táboritské silnici 154, držte se směrem do centra a cca po 550 m uvidíte po levé straně modrou budovu s pekárnou a kavárnou DéKáčko v přízemí. Náš penzion Admirál se nachází mezi lékárnou Dr. Max a budovou policie ČR. Od Českých Budějovic: po příjezdu na kruhový objezd, vyjeďte 1. výjezdem a pokračujte po Táboritské silnici 154, držte se směrem do centra a cca po 550 m uvidíte po levé straně modrou budovu s pekárnou a kavárnou DéKáčko v přízemí. Náš penzion Admirál se nachází mezi lékárnou Dr. Max a budovou policie ČR.
Internet :K dispozici v celé budově zdarma.
Nabízíme služby:Ubytování, zajištění pobytových balíčků s wellness a lázeňskými procedurami, půjčování kol a dětských vozíků, půjčování Nordic walking holí, úschovna kol a kočárků, zprostředkování kulturních zážitků a prohlídek místních pamětihodností. Penzion je také velmi dobře vybaven pro rodinné pobyty - pro děti je připraveno vybavení, které jim určitě zpříjemní pobyt. Je to např. dětská postýlka, vanička, nočník, dětské prkýnko na WC a další drobnosti.
Poloha:Penzion Admirál neleznete v centru Třeboně, 5 minut chůze od centra města, nedaleko lázeňského parku a lázní Aurora a Berta.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , Pokoj s WC, Pokoj se sprchou, TV na pokoji, Internet v objektu, Kavárna, Půjčovna kol, Parkoviště, Úschovna sportovních potřeb, Nekuřácké prostředí
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load