Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz
7148 grand hotel praha
7147 grand hotel praha
1 grand hotel praha wellness
grand hotel praha izba 2
grand hotel praha wellness 11
grand hotel praha wellness 2
grand hotel praha tatranska lomnica 4
grand hotel praha wellness 3
grand hotel praha tatranska lomnica 1
lanovka na lomnicky stit 1
grand hotel praha jedlo 5
7523 grand hotel praha
grand hotel praha wellness
1 grand hotel praha wellness 2
grand hotel praha wellness 5
1 grand hotel praha wellness 3
7149 grand hotel praha
7150 grand hotel praha
7151 grand hotel praha
7148 grand hotel praha
7147 grand hotel praha
1 grand hotel praha wellness
grand hotel praha izba 2
grand hotel praha wellness 11
grand hotel praha wellness 2
grand hotel praha tatranska lomnica 4
grand hotel praha wellness 3
grand hotel praha tatranska lomnica 1
lanovka na lomnicky stit 1
grand hotel praha jedlo 5
7523 grand hotel praha
grand hotel praha wellness
1 grand hotel praha wellness 2
grand hotel praha wellness 5
1 grand hotel praha wellness 3
7149 grand hotel praha
7150 grand hotel praha
7151 grand hotel praha

Grandhotel Praha **** Tatranská Lomnica

Grandhotel Praha ****, luxusní hotel s více než stoletou historií, naleznete ve městě Vysoké Tatry v části Tatranská Lomnica. Jedná se o jedinečný hotel, který mimo své majestátní vzezření, nabízí svým hostům také moderní wellness, nadstandardní ubytování a velmi kvalitní stravování

Už od roku 1905 píše Grandhotel Praha **** svoji historii a okouzluje svoje hosty krásným secesním stylem, který je umocněný horským panoramatem. S mírnou nadsázkou můžeme říct, že pobyt v tomto hotelu se pro ubytované stává kouzelným zážitkem. Užít si skvělý pobyt můžete ve 106 pokojích a 19 apartmánech. Pýchou hotelu je v současné době nové wellness centrum Grand Mountain Spa - zde se skvěle snoubí léčivé účinky tatranské přírody a tradičního lázeňství. Skutečnou perlou hotelu je venkovní zóna s bazénem s dokonale napnutou hladinou, saunou, ochlazovacím bazénem a vířivkou. Tady také hosté relaxují pohledem na celou popradskou kotlinu a večer si užívají hvězdné nebe. 

Vyzkoušejte sílu a účinky tatranských pokladů na vlastní kůži i vy. Vychutnejte si pobyt v Grandhotelu Praha **** se vším, co nabízí a jen relaxujte. Starosti totiž v tomto hotelu zůstávají za dveřmi. 

Služby

Župany a ručníky :Ručníky a župany jsou zdarma k dispozici.
Lázeňské služby:Pýcha hotelu, dvouposchoďové Grand Moutain Spa s celkovou rozlohou 2000 m2 a kapacitou 80 osob, je rozdělené na saunový a vodní svět. Součástí Spa je také cardioroom a část určená jen pro terapie. V saunovém světě se nachází interiérová a exteriérová tradiční finská sauna, parní mramorová sauna, infra kabina a bio sauna s kalogenovou lampou a coloroterapií. Vodní svět nabízí vnitřní relaxační bazén, vnitřní a venkovní jakuzzi, ochlazovací bazény a kádě či venkovní bazén s napnutou hladinou. Terapie jsou prováděny v 6 terapeutických místnostech a nabízí masáže, zábaly, peelingy a ošetření pleti. Aby byla nabídka skutečně kompletní a uspokojila každého klienta, hotelové Spa nabízí aromakoupele, podvodní masáže, speciální koupele, přístrojová ošetření (ozonoterapie, galvanoterapie). Každé ošetření je také doprovázeno čajovým rituálem šitým na míru a konceptem tatranských bylinek. Poslední částí luxusního Spa je relaxační místnost se solnou stěnou a hvězdným nebem, které navozují celkový relax a pohodu.
Zvířata:Za poplatek hotel ubytuje i vaše domácí mazlíčky.
Klasifikace:****
Příjezd :Check-in: 14:00
Odjezd:Check-out: 10:00 / Late Check-out doplatek: 1 -2 hodiny 10 Euro, 2 - 4 hodiny 15 Euro, 4 a více hodin 25 Euro
Možnosti stravování :Hotelová restaurace nabízí menu sestavené převážně z přírodních lokálních produktů s důrazem na využití léčivých tatranských bylinek, a proto speciality, které ve stylové restauraci ochutnáte, budou zaručeně zdravé, chutné a voňavé. Díky elegantnímu prostředí Francouzské restaurace vám bude o to více chutnat. Snídaně se podávají v čase od 7:00 - 10:00. Restaurace otevřena od 18:00 - 22:00. V průběhu celého dne se můžete občerstvit v uvolněném prostředí hotelového Lobby baru. Na starosti všedních dní můžete zapomenout při bylinkovém čaji, se speciálním koktejlem nebo se skleničkou vynikajícího koňaku. Při vhodném počasí je možné posezení na slunečné terase s bylinkovou zahrádkou. Otevírací hodiny lobby baru jsou 9:00 - 24:00. Ubytování zahrnuje snídani (formou teplého a studeného bufetu). Samozřejmostí je možnost dokoupení polopenze (večeře formou servírovaného menu). Obědy jsou podávané formou a la carte.
Možnosti parkování :Parkoviště má kapacitu 80 míst a je přímo u hotelu zdarma.
Dopravní dostupnost :Grandhotel Praha je hotel situovaný v Tatranské Lomnici na úpatí Lomnického štítu. Z centra Tatranské Lomnice, kde se nachází autobusová a vlaková doprava, je to k hotelu pěšky asi 15 minut. Z letiště Poprad je to autem 20 minut, z letiště v Krakowě 2 hodiny a 4 hodiny z letiště v Bratislavě. Pokud pojedete k hotelu autem, přijíždíte po cestě 537, a to jako 1. varianta do Tatranské Lomnice. Tam odbočte na první křižovatce vlevo. Pokračujte stále rovně, cesta končí na vrcholu kopce u Grandhotelu Praha. Jako 2. varianta je příjezd z Tatranské Kotliny. Projeďte celou obcí Tatranská Lomnice a na poslední křižovatce (u Hotelu Kukučka) odbočte vpravo. Pokračujte stále rovně, cesta končí na vrcholu kopce u Grandhotelu Praha.
Internet :Internet je na hotelu k dispozici zdarma.
Nabízíme služby:Restaurace, Lobby bar, Wellness a Spa centrum, Dětský koutek, Půjčovna kol, Půjčovna a úschovna lyží, Možnost zapůjčení společenských her, Concierge, Knihovna, Taxi, Úschovna zavazadel, Room servis, Laundry servis, Internet, Ubytování pro domácí mazlíčky
Poloha:15 km od dálnice D1 a 17 km od města Poprad, 340 km od Bratislavy, 18 km od letiště Poprad, 142 km od letiště Krakow, 140 km od letiště Košice. Nadmořská výška 908 m n.m.
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load