Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Pension Athanor

Pension vznikl v roce 2011 citlivou rekonstrukcí starodávného, památkově chráněného objektu, jehož základy sahají až do středověku. Slavnostním otevřením 11.11.2011 se stal penzion Athanor Český Krumlov dalším historickým domem, který byl adaptován na luxusní ubytování a začleněn do našeho projektu Domy s duší. Naši hosté mají po Mikulově na Moravě a Telči možnost obdivovat další z mimořádně krásných míst naší země, kde se snoubí historie, architektura a příroda. Lidé během staletí  vytvořili v Českém Krumlově jedinečný urbanistický celek, který neunikl zasloužené světové pozornosti a byl zařazen na seznam památkových rezervací UNESCO.é světové pozornosti a byl zařazen na seznam památkových rezervací UNESCO.

Pokoj5
pohled b
Pokoj5
Renesancni sklep
Pokoj4
Apartman2
Pokoj3
Apartman1

Služby

Zvířata:ne
Příjezd :Příjezd od 14,00 hodin
Odjezd:Odjezd do 11,00 hodin
Možnosti parkování :Parkování přímo u domu nebo na parkovišti P3 s parkovací kartou
Internet :ano
Nabízíme služby:půjčení grilu - 100,-/den použití krbu - 100,-/den
Poloha:Směr parkoviště P3, pak ulicí Lineckou kolem parku a soudu, na první křižovatce doleva nahoru ulicí Horskou, po asi cca 300m je Plešivecké náměstí a na něm je první vidět Penzion Sv. Hubertus, náš dům je naproti němu - můžete zazvonit z boku a nebo jet rovnou průjezdem (značka zákaz vjezdu) a hned doleva k hlavnímu vchodu a parkovišti a zazvonit z této strany.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , Pokoj s WC, Pokoj se sprchou, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Sauna, Parkoviště, Kreditní karty akceptovány, Vinný sklep v objektu , Klimatizace v objektu , Chladnička na pokoji
Doplňkové služby:Snídaně
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load