Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz
LD Palacký
LP Palacky
Palacký
Nordic walking
Konstantinovy lázně 1
Konstantinovy lázně 2
Konstantinovy lázně
Pramen Prusík
Welness centrum Konstantin 1
Welness centrum Konstantin 2
Welness centrum Konstantin
LD Palacký
LP Palacky
Palacký
Nordic walking
Konstantinovy lázně 1
Konstantinovy lázně 2
Konstantinovy lázně
Pramen Prusík
Welness centrum Konstantin 1
Welness centrum Konstantin 2
Welness centrum Konstantin

Konstantinovy lázně - Lázeňský penzion Palacký

Nově zrekonstruovaný lázeňský dům nacházející se vedle lázeňského hotelu Jirásek.

Služby

Župany a ručníky :Doporučujeme si vzít na pobyt vlastní župan a přezůvky. Ručníky jsou na každém pokoji, vlastní ručníky jsou na rozhodnutí každého klienta
Příjezd :od 14.00 do 15.00 hod. (v případě plné penze 12.00 - 12.30 hod.)
Odjezd:do 11:00 hodin
Možnosti stravování :Snídaně se podávají formou švédských stolů od 7:00 do 9:00 hodin. Obědy se podávají od 11:-00 do 13:00 hodin a večeře od 17:00 do 19:00 hodin výběr ze tří jídel. Stravování probíha v cca 50m vzdáleném lázeňském hotelu Jirásek.
Možnosti parkování :Parkování u hotelu Jirásek.
Dopravní dostupnost :Příjezd autem: Dálnice D5 Praha – Plzeň, sjezd z dálnice EXIT 67 – dále do centra Plzně, z centra Plzně směr Karlovy Vary E49, po E49 přes Úněšov a za Úněšovem 4-5km je směrová tabule odbočka vlevo Konstantinovy Lázně. Parkovat můžete zdarma u lázeňských domů nebo na nedalekém centrálním parkovišti u ředitelství lázní. Příjezd autobusem: Praha - Plzeň - Stříbro (přestup) - Konstantinovy Lázně. Příjezd vlakem: Praha - Plzeň hl. nádraží - směr Cheb, ve stanici Pňovany se přesedá na vlak směr Bezdružice, předposlední stanice jsou Konstantinovy Lázně. Vlaková zastávka se nachází cca 100m od budovy.
Internet :V hotelu Jirásek salónek s internetovým Wi-Fi připojením. Počítač s pevným připojením na internet naleznete vedle recepce.
Nabízíme služby:V hotelu Jirásek je dispozici je restaurace s kavárnou a terasou, půjčovna jízdních kol a hůlek pro Nordic Walking, rehabilitační bazén. Bezbariérový přístup, výtah, salónek s internetovým Wi-Fi připojením jsou samozřejmostí. Počítač s pevným připojením na internet naleznete vedle recepce. Hosté ubytovaní v tomto hotelu jsou stravováni přímo v restauraci lázeňského hotelu Jirásek. Parkovací místra jsou bezprostředně vedle hotelu. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem, rádiem. Část pokojů je s balkonem. Prusíkův pramen se nachází parkem cca 100m od budovy.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj se sprchou, TV na pokoji, Počítač s internetem k dispozici , Kavárna, Bar, Zahradní restaurace, Zahrada, terasa, Venkovní bazén, Krytý bazén, Sauna, Půjčovna kol, Úschovna sportovních potřeb, Kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby:Snídaně, Plná penze, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load