Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Pro Patria Piešťany

Hotel Pro Patria Piešťany

Hotel Pro Patria je zrekonstruovaný hotel z roku 1916, nachází se v centru Lázeňského ostrova. Hotel Pro Patria nabízí bezbariérový přístup do ordinací v hotelu nebo v jeho blízkosti Napoleon Spa. V hotelu je k vidění stálá expozice muzea balneoprovozu.
Pro Patria exterior uprava
IMG 8174 pano
IMG 8205 pano
IMG 8165
IMG 8208 pano
DSC 6503
IMG 8167 pano
IMG 8217pano
DSC 6504
Pro Patria dining room1
Pro Patria dining room
Pro Patria dining room detail
Pro Patria exterior
Pro Patria exterior winter
Pro Patria exterior winter2
Pro Patria
Pro Patria corridor
Pro Patria cafe
Pro Patria lobby
Pro Patria room2
Pro Patria room
Pro Patria room1
Acupuncture
Electrotherapy1
Ergotherapy
BEMER electrotherapy2
solna jaskyna 2010 2
Massage classic2
Tub bath4
Yoga3
Water exercises4
Relaxation
Pool8
Pro Patria exterior uprava

Výhodné balíčky

Služby

Lázeňské služby:Lázneňské služby jsou poskytovány v Pro Patria Health Spa, který je přímo v hotelu nebo v blízkém Napoleon Health Spa. Léčebná terapie je založena na využití přírodních léčivých zdrojů.
Zvířata:Malá zvířata jsou povolena. Poplatek 15 Euro/zvíře/noc se hradí na recepci hotelu. Pobyt se zvířetem je nutné nahlásit před příjezdem.
Klasifikace:**
Příjezd :Příjezd od 14,00 hodin. Hotel nabízí službu včasného příjezd od 8,00 za poplatek.
Odjezd:Odjezd do 11,00 hodin. Hotel nabízí službu pozdního odjezdu do 18,00 za poplatek.
Možnosti stravování :Stravování probíhá v restauracích Sissi a Marianna. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z denního menu, k dispozici salátový bufet. Na základě doporučení lékaře je možné připravit vyváženou dietní stravu, bezplepkovou či bezlaktózovou dietu. S kávou si můžete posedět na letní terase Café Franz Josef.
Možnosti parkování :Parkování je možné přímo před hotelem. Kapacita parkovacích míst je dostatečná. Příjezd na Kúpelný ostrov chrání závora. Při příjezdu obdržíte parkovací kartu, na recepci je pak nutné nahlásit SPZ vozidla, aby jste mohli případně projíždět přes závoru na jednu parkovací kartu během Vašeho pobytu.
Dopravní dostupnost :Železniční stanice a autobusové nádraží se od Kúpelného ostrova nachází cca 3 km. Hotel poskytuje placené transfery. Jeden transfer činí 10 Euro. Transfer je nutné objednat si před příjezdem.
Internet :WiFi v kavárně a na pokojích Komfort.
Nabízíme služby:Prádelna, směnárna, noviny, business centrum s internetem a kopírka stroj, centrální trezor, vysoušeč studio, kosmetické studio, solárium přírodní a transfer. Golf, tenis, půjčovna kol.
Poloha:Hotel se nachází v centu Kúpelného ostrova v bezprostřední blízkosti termálních minerálních pramenů.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s WC, Pokoj se sprchou, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, Veřejný telefon, Kavárna, Tenisové kurty, Půjčovna kol, Zvířata akceptována, Parkoviště, Bezbariérový přístup
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Plná penze
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load