Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz
Lázeňský hotel Morava
Lázeňský hotel Morava
Lázeňský hotel Morava
Lázeňský hotel Morava

Lázně Luhačovice Lázeňský hotel Morava

Lázeňský hotel Morava

Lázeňský hotel Morava leží na okraji lesa, nedaleko lázeňského parku a centra města.
Hlavními výhodami jsou architektonicky zajímavé okolí, lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení. Je obzvlášť vhodný pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, líbánky.

Výhodné balíčky

Služby

Lázeňské služby:K lázeňskému hotelu Morava patří lázeňské penziony Forst (cca 100 m) a Plzeň (cca 600 m), pro které lázeňský hotel Morava zajišťuje recepční službu, stravování a léčebné procedury. Lázeňský hotel Morava nemá vlastní bazén. Je možné docházet do hotelu Palace, ale jedná se pouze o menší rehabilitační bazén, bráno jako procedura. Dopoučujeme využít bazénu v hotelu Alexandrie (cca 150,- Kč/hodina).
Důležité upozornění :LD Morava je z důvodu rekonstrukce uzavřen. Předpokládaný termín otevření léto 2015.
Klasifikace:***
Příjezd :V den příjezdu od 14.00 hod. (v případě plné penze od 11.00 hodin)
Odjezd:V den odjezdu je nutné opustit pokoj do 9:00hod.
Možnosti stravování :Stravování je poskytováno v hotelové restauraci, snídaně servírovaná, obědy a večeře/výběr z menu, podává se v následujících časech: Snídaně 7.00 a 8.15 hodin Obědy 11.30 a 12.45 hodin Večeře 17.30 a 18.30 hodin
Možnosti parkování :Parkovací možnosti: na krytém městském parkovišti (vzdálenost od hotelu cca 100 m) za poplatek Kč 80,- /den, v lázeňských garážích (vzdálenost od hotelu cca 1 200 m) za poplatek Kč 130,- /den Z důvodu omezeného počtu parkovacích míst je nutno, v případě zájmu, parkování objednat předem v hotelové recepci.
Dopravní dostupnost :Vlakem do Luhačovic (trať č. 345 Újezdec u Luhačovic - Luhačovice, přímé rychlíky z Prahy) - 900 m. Autobusem do Luhačovic na autobusové nádraží (900 m). Odtud pěšky směrem do centra. Lázeňská kolonáda po levé straně. Autem příjezd po silnici č. 492. Parkování v areálu hotelu i na centrálním parkovišti za poplatek.
Internet :Přístup na internet v hotelu zdarma, v hale a denním baru WiFi.
Nabízíme služby:hotelová doprava, faxové služby, praní a žehlení prádla, lékařská služba, výtah, kopírování
Poloha:Lázeňský hotel Morava se nachází v centru města. Lázně Luhačovice se nachází v jihovýchodní části Moravy, na rozhraní Valašska a Moravského Slovácka v okrese Zlín. Celá lokalita se nazývá Luhačovické Zálesí a patří do Chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Město leží v nadmořské výšce 250 m a je obklopeno Vizovickými vrchy. Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy. Jsou proslulé svými přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s WC, Internet v objektu, WiFi, Fax k dipozici, Parkoviště, Výtah, Restaurace v objektu
Certifikace udělena:AHRČR
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Plná penze, Praní, žehlení, Masáže, rehabilitace
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load