Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Slunný Dvůr lázně Jeseník

Hotel Slunný Dvůr

Hotel Slunný Dvůr je situován na jižním lázeňském svahu s nádherným výhledem na celé panorama Hrubého Jeseníku s výhledem na nejvyšší moravskou horu Praděd. Je vzdálen pouhých pár set metrů od lázní Jeseník.
Hotel Slunný Dvůr - pro děti
Hotel Slunný Dvůr boční pohled
Hotel Slunný Dvůr dvoulůžkový pokoj
Hotel Slunný Dvůr boční pohled
Hotel Slunný Dvůr - koupelna
Hotel Slunný Dvůr - pro děti
Hotel Slunný Dvůr - koupelna
Hotel Slunný Dvůr
Hotel Slunný Dvůr - pohled terasa
Hotel Slunný Dvůr - restaurace
Hotel Slunný Dvůr  - náhled pokoje
Hotel Slunný Dvůr - boční pohled
Hotel Slunný Dvůr - manželská postel
Hotel Slunný Dvůr - bar
Hotel Slunný Dvůr - apartmá

Služby

Zvířata:Domácí mazlíčky na pokoji za 300,- Kč/noc.
Klasifikace:***
Příjezd :Check in od 14:00
Odjezd:Check out do 11:00
Možnosti stravování :K vysokým standardům patří samozřejmě bohatá snídaně servírovaná formou teplého i studeného bufetu. Stravování po celý den zajišťuje hotelová restaurace, která myslí také na Vaše děti a její specialitou jsou francouzské palačinky na mnoho způsobů.
Možnosti parkování :Přímo u hotelu.
Dopravní dostupnost :Z města Jeseník se držte směrem na Priessniztovy lázně Jeseník, hotel Slunný Dvůr se nachází cca 700 metrů po pravé straně od Priessniztových lázní.
Internet :Internet je přístupný na každém pokoji.
Nabízíme služby:Více než 8000 m2 velký areál nabízí pro téměř každého hosta požadované vyžití. Děti jistě ocení prostor s prolézačkami a klouzačkami, sportovci plně využijí víceúčelové hřiště na volejbal, nohejbal, badminton nebo fotbálek, k dispozici je rovněž hřiště na pétanque. Pro chvíle relaxace a odpočinku poslouží sluneční terasa s lehátky, na kterou Vám, stejně jako na zahrádku u recepce a baru, přinese obsluha oblíbené občerstvení.
Poloha:Hotel Slunný Dvůr je situován na jižním lázeňském svahu s nádherným výhledem na celé panorama Hrubého Jeseníku s výhledem na nejvyšší moravskou horu Praděd. Blíže položený vrchol Šerák s lanovkou je častým cílem turistických výprav.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s WC, TV na pokoji, TV-SAT, Pokoj s balkónem, Bar, Zahradní restaurace, Zahrada, terasa, Víceúčelové hřiště, Dětské hřiště, Dětský koutek , Parkoviště, Restaurace v objektu
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load