Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Turistická ubytovna Vodácké tábořiště Cakle

Turistická ubytovna Vodácké tábořiště Cakle

Areál Cakle v Ústí nad Orlicí Vám nabízí skvělé zážitky v malebném prostředí říček, údolí, kopečků, lesů, hradů a vesniček. Areál Cakle u Ústí nad Orlicí nabízí kromě zapůjčení kol a kolečkových bruslí také horolezeckou stěnu, dětské Tarzanovo hřiště, střelbu z luků, hod tomahavkem, lasování, práskání bičem a to včetně instruktorských služeb. Součástí areálu je také půjčovna lodí, vodáckého vybavení, sportovních a horolezeckých potřeb.

1
IMG 7223
1
4
 MG 0103 panorama
 MG 0097 exposure
Panorama Cakle hriste 091004 08h2 crop2
IMG 7217
IMG 7204
2
33

Služby

Klasifikace:**
Možnosti stravování :V areálu je bufet.
Možnosti parkování :Parkovaní zdarma u ubytovny.
Dopravní dostupnost :Autem - parkoviště pro ubytované v areálu, vlakem - zastávka Dolní Libchavy, autobusem - Ústí nad Orlicí. Tábořiště se nachází v místní části města Ústí nad Orlicí - Staré Oldřichovice, za kruhovým objezdem u Penny Marketu směrem na Letohrad po 500 m odbočka vlevo, sjezd dolů k řece.
Internet :Wi-fi
Nabízíme služby:Ubytovna se nachází v areálu Vodáckého tábořiště Cakle u města Ústí nad Orlicí. Areál leží v bezprostřední blízkosti cyklostezky vedoucí krásnou krajinou podél Tiché Orlice z Ústí nad Orlicí do Letohradu. Cyklostezka je díky svému profilu a povrchu vhodná také pro in-line bruslení. Nabízí kromě zapůjčení kol a kolečkových bruslí také horolezeckou stěnu a dětské Tarzanovo hřiště. Součástí areálu je také půjčovna lodí, vodáckého vybavení, turistických a horolezeckých potřeb. V areálu se také nachází petangové a volejbalové hřiště, ohniště a bufet, dále je zde možnost kempování.
Vybavení:Společné soc.zařízení, Kuchyňka k dispozici , Společné vaření v objektu, Společenská místnost, Internet v objektu, WiFi, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Víceúčelové hřiště, Společná sprcha , Společné WC, Půjčovna kol, Zvířata akceptována, Parkoviště, Parkoviště pro autobusy, Půjčovna sportovních potřeb, Úschovna sportovních potřeb, Nekuřácké prostředí, Vodní sporty, Rybaření
Certifikováno:ano
Certifikace udělena:Nezjištěno
Doplňkové služby:Kuchyňka k dispozici , Programy volného času, Outdoorové programy, Programy pro rodiny s dětmi, Taxi, Jazykové znalosti, Team building, Adrenalin
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load