Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Zámecký hotel Sychrov

Zámecký hotel Sychrov

Zámecký hotel Sychrov je situován v těsné blízkosti areálu Státního zámku Sychrov. Zámecký hotel Sychrov nabízí čtyřhvězdičkový standard  ubytování v luxusních pokojích s veškerým komfortem. K relaxaci přispívá i možnost využití hotelového wellness centra s finskou saunou, párou a vířivkou.

zamecky hotel sychrov 11  c302x302
01
02
03
04
05
06
07
08
09
zamecky hotel sychrov 9  c302x302
zamecky hotel sychrov 11  c302x302

Služby

Nabízíme služby:Novou energii hosté mohou načerpat v hotelovém wellness, fitness, na venkovním hotelovém sportovišti či golfovém hřišti YPSILON a nebo na výletě do malebného okolí. V hotelu kongresového typu, který je svým vybavením nejlepší v Libereckém kraji, lze uspořádat firemní jednání, semináře, sportovní akce, firemní večírky či kongres v jednom ze čtyř kongresových sálů o různých velikostech a kapacitě od 14 do 120 osob. Pro hotelové hosty je k dispozici velké parkoviště zdarma.
Poloha:Zámecký hotel Sychrov se nachází v jednom z nejkrásnějších míst v České republice, a to v oblasti Českého ráje, která leží necelých 85 km od Prahy. Zámecký hotel Sychrov je situován na samém okraji této oblasti, 7 km od Turnova, 20 km od Liberce. Hotel se nachází pouhé 2 km od rychlostní silnice R 35 Praha – Liberec.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, Internet v objektu, Konferenční místnost, Víceúčelové hřiště, Parkoviště, Trezor v objektu , Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Masáže, rehabilitace
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load