Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Pension Svoboda

 Pension Svoboda se nachází na Velké slunečné pláni v Peci pod Sněžkou, jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonošského národního parku.  Pension Svoboda je postaven v krkonošském stylu a nabízí pěkné rodinné prostředí se stylovým nábytkem, domácí kuchyní s příjemnou obsluhou. Pension Svoboda disponuje jak pokoji s vlastním sociálním zařízením, tak i levnějšími se společným sociálním zázemím.
pension virivka
pension Svoboda II
pension Svoboda
pension pokoj
pension virivka
pension prijezd
pension party
pension svoboda III
pension bazen

Služby

Klasifikace:**
Příjezd :od 14:00
Odjezd:do 10:30
Možnosti stravování :Cena ubytování je včetně snídaně. Je možno si předem objenat i večeře, které jsou podávány formou jednotného 3-chodového menu.
Možnosti parkování :Parkování je celoročně přímo u pensionu.
Internet :v objektu je možno se připojit k bezdrátové Wi-Fi síti.
Poloha:Pension Svoboda se nachází na Velké slunečné pláni v Peci pod Sněžkou cca 10minut od centra, v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonošského národního parku v nadmořské výšce 890 m. n. m, s pěknou vyhlídkou do údolí.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Společné soc.zařízení, Pokoj s umyvadlem , Pokoj s WC, Společenská místnost, Pokoj se sprchou, TV na pokoji, WiFi, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Vířivka, Dětské hřiště, Dětský koutek , Zvířata akceptována, Parkoviště, Kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load