Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Penzion Lipina

Penzion Lipina se nachází v malebném prostředí úpatí Železných hor, v blízkosti rodinné farmy zaměřené na obhospodařování půdy, chov skotu, produkci mléka a dalších mléčných výrobků. Ubytování je možné ve čtyřech apartmánech s vlastním sociálním zařízením.
PENZION LIPINA
multifunkční hřiště
Apartmán č. 1
Apartmán č. 1
Apartmán č. 2
Apartmán č. 2
PENZION LIPINA
Apartmán č. 3
P1080938

Služby

Nabízíme služby:Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou s troubou, sklokeramickou deskou, lednicí s mrazničkou a samozřejmě potřebnou výbavou. První dva apartmány jsou navrženy pro dvě osoby a dvě přistýlky. Apartmán číslo 3 se skládá z balkonu, dvou pokojů a pojme 5-7 osob. Čtvrtý apartmán s vlastním vchodem má dva menší pokoje, obývací pokoj, samostatnou kuchyň a koupelnu. Majitel nežije v objektu k pronajímání.
Poloha:Penzion Lipina je situovaný v pardubickém kraji, okres Chrudim, mezi městy Chrudim a Seč.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , Společenská místnost, Pokoj s balkónem, WiFi, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Víceúčelové hřiště, Stolní tenis, Půjčovna kol, Parkoviště, Půjčovna sportovních potřeb, Úschovna sportovních potřeb, Nekuřácké prostředí, Chladnička na pokoji
Doplňkové služby:Kuchyňka k dispozici , Praní, žehlení
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load