Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz
APT ložnice večerní detailI
APT ložnice večerní II
APT ložnice večerní
Aptdetailvecerni
Balneo III
Balneo přísada
Hala
Recepce
Restaurace vánoční (7)
RestauraceI
APT ložnice večerní detailI
APT ložnice večerní II
APT ložnice večerní
Aptdetailvecerni
Balneo III
Balneo přísada
Hala
Recepce
Restaurace vánoční (7)
RestauraceI

Spa hotel Felicitas

Spa hotel Felicitas

Spa Hotel Felicitas byl otevřen v březnu 2007 a za krátkou dobu se stal vyhledávaným cílem hostů, kteří touží po příjemné relaxaci. Spa Hotel Felicitas nabízí komplex služeb pod jednou střechou ( ubytování, stravování, balneorehabilitační centrum, wellness centrum, kongresové centrum, podzemní garáže, atd ).

Služby

Župany a ručníky :Župany a ručníky k dispozici na pokoji.
Zvířata:Pobyt s domácími mazlíčky možný za poplatek (150 Kč/den).
Klasifikace:****
Příjezd :od 14:00 hodin
Odjezd:do 10:00 hodin
Možnosti stravování :Moderní restaurace s kavárnou, letní terasou a kapacitou až 80 osob se nachází v přízemí hotelu a je otevřena denně od 7:00 do 22:00 hodin. Nabízí mezinárodní kuchyni a širokou nabídku vín z celého světa. Snídaně jsou podávané bufetovým způsobem, PO-PÁ od 7 - 10:00 hod., SO-NE od 8 - 10:00 hod., obědy výběrem z menu či a la carte, večeře jsou podávané bufetovým způsobem v čase 18:00 - 20:30 hod.
Možnosti parkování :Podzemní garáže - cena 150 Kč /den. Venkovní parkování před hotelem - cena 50 Kč/den.
Internet :Zdarma PC s internetem v hotelové hale pro hotelové hosty, Wifi na pokoji za poplatek 50 Kč/24hod., v hotelové restauraci zdarma.
Nabízíme služby:Celková kapacita hotelu je 104 lůžek v 52 pokojích, z toho 50 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmány. Pokoje lze dovybavit přistýlkou. Komfortně zařízené pokoje odpovídající standardu **** hotelu jsou vybaveny TV-SAT, rádiem, telefonem s přímou linkou, trezorem, minibarem, koupelnou se sprchou a fénem. Jsou zařízeny moderním nábytkem, prostornou manželskou postelí, která se dá rozdělit na 2 samostatná lůžka a menší předsíní. Část pokojů má možnost kabelového připojení k internetu případně wifi připojení. V hotelu je k dispozici 1 bezbariérový pokoj. Všechny pokoje jsou nekuřácké.
Poloha:Spa Hotel Felicitas se nachází pouhých 50 km od Prahy, 60 min od letiště Ruzyně, v lázeňském městě Poděbrady. Právě v Polabské nížině v okrese Nymburk se v nadmořské výšce 185 m. n. m. toto město rozkládá. Hotel má ideální polohu přímo na lázeňské kolonádě naproti centrální fontáně. Nachází se 100 metrů od vlakového i autobusového nádraží, 300 metrů od Jiřího náměstí a od poděbradského zámku a má také snadný přístup k dálnici D11.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV-SAT, Internet v objektu, Kavárna, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Tělocvična, fitness, Krytý bazén, Sauna, Vířivka, Půjčovna kol, Garáž, Bezbariérový přístup, Kreditní karty akceptovány, Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Masáže, rehabilitace, Konferenční služby, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load