Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Penzion Vltavanka

Areál penzionu a restaurace „Vltavanka“ je umístěn přímo u travnaté pláže na břehu slapské přehrady, v obci Županovice. Kapacita penzionu Vltavanka je 10 apartmánových pokojů s vlastním sociálním zařízením, jeden pokoj je bezbariérový. Poloha je jako určená k vodním radovánkám, místem pro cykloturistiku či procházky a houbaření v klidném, zalesněném okolí.
Vltavanka
2
9
7
5
8
4
10
1
relax vltavanka 3
DSC00558
ubytovani vltavanka 5
ubytovani vltavanka 6
firmy vltavanka 3
hospoda interier
vltavanka 5
vltavanka 7
zahradka (2)
snidane
Vltavanka

Služby

Možnosti stravování :Snídaně pro ubytované hosty je formou bufetu, večeře u polopenze (60 CZK/osoba/den) výběrem ze 2 menu možnost vegetariánské stravy či dalších specifických požadavků. Obědy lze dokoupit dle jídelního lístku restaurace.
Možnosti parkování :Parkování je zajištěno v objektu Vltavanky.
Internet :Wifi připojení na pokojích.
Nabízíme služby:Pokoje: Třílůžkové s možností přistýlky až pro dvě osoby (rozkládací gauč), sprcha WC, wifi. Bezbariérový pokoj – třílůžkový, gauč, sprcha WC, wifi. Turistický pokoj - min. obsazenost 5 osob - celkem k dispozici 5 paland, sprcha WC, wifi. Na pláži je k dispozici dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami a kolotočem. Dále antukové hřiště na nohejbal a volejbal, které lze pronajmout včetně zapůjčení sítě a míče. Stolní tenis na travnaté ploše za penzionem. V prostoru restaurace je stolní fotbálek a elektronické šipky. Penzion je díky svému samostatnému sálu vhodný také pro pořádání firemních akcí, kurzů apod.
Poloha:Penzion Vltavanka je umístěn přímo u travnaté pláže na břehu Slapské přehrady, v obci Županovice. Svou polohou je vynikajícím místem pro vodní radovánky, cykloturistiku i procházky v klidném zalesněném okolí. V blízkém okolí penzionu je i možnost výletů- např. na rokokový zámek v Dobříši či do výrobny sýrů v Sedlčanech.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s umyvadlem , Pokoj s WC, Pokoj se sprchou, Internet v objektu, WiFi, Zahradní restaurace, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Dětské hřiště, Stolní tenis, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Restaurace v objektu , Vodní sporty
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Konferenční služby, Programy volného času, Jazykové znalosti, Firemní rauty a oslavy, Team building
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load