Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Apartmány Tatran

Apartmánový dům TATRAN je dobře viditelný z hlavní silnice. Nachází se v blízkosti nástupní stanice 6-ti sedačkové lanovky na Novou Hoľu (190 m) a poskytujeme v něm celoroční ubytování pro náročnější klienty, kteří upřednostňují soukromí a možnost bydlení v apartmánovém bytě s možností využití vlastní kuchyně, před ubytováním v hotelovém pokoji.
Apartmány Tatran
Apartmány Tatran
Apartmány Tatran
Apartmány Tatran
Apartmány Tatran
Apartmány Tatran
Apartmány Tatran
Apartmány Tatran
Apartmány Tatran

Služby

Příjezd :od 14 - 18:30 hodin
Odjezd:do 10 hodin
Možnosti stravování :Vlastní anebo možnost doobjednání snídaně, polopenze v restauraci.
Možnosti parkování :Přímo u objektu, nehlídané, bezplatné.
Nabízíme služby:Apartmán má 2 místnosti. Obytná kuchyň a samostatná ložnice. Kuchyň má kompletně vybavenou kuchyňskou linku (elektrický dvouvařič, lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), manželskou postel a lehce rozkládací pohovku a televizor. Ložnice s manželskou postelí. Všechny apartmány mají velké chodby se skříněmi, prostorné balkóny a v suterénu samostatnou místnost na odkládání lyží, jízdních kol a jiných sportovních potřeb. Ubytování ve studiích je vhodné pro 2-4 členné rodiny. Studio se skládá z jedné místnosti ve které se nachází 2 lůžka 2 přistýlky, kuchyňský kout (elektrický dvouvařič, lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba), WC, koupelna se sprchovým boxem. Všechny studia mají velké chodby se skříněmi, prostorné balkóny a v suterénu samostatnou místnost na odkládání lyží, jízdních kol a jiných sportovních potřeb.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , TV na pokoji, Půjčovna lyží, Parkoviště, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load