Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Crocus

Moderní hotel Crocus se nachází přímo v centru Štrbského Plesa mezi centrálním parkovištěm a železniční stanicí. Hotel Crocus poskytuje standardní ubytování v 65 komfortních apartmánech pro individuální, rodinnou i firemní klientelu.
Hotel Crocus
Hotel Crocus
Hotel Crocus
Hotel Crocus
Hotel Crocus
Hotel Crocus
Hotel Crocus
Hotel Crocus
Hotel Crocus
Hotel Crocus
Hotel Crocus
Hotel Crocus

Služby

Klasifikace:****
Příjezd :od 14:00 hodin
Odjezd:do 10:00 hodin
Možnosti stravování :Příjemný zážitek z ubytování a jedinečného prostředí dokresluje chutná strava podávaná v hotelové restauraci, která nabízí speciality slovenské a evropské kuchyně. Dokonalý požitek z gastronomie doplňuje výhled na Vysoké Tatry. Restaurace nabízí návštěvníkům nejen tradiční slovenská jídla, ale i speciality z Tatranských lesů a vod. Stylový café-bar Tiffany nabízí příjemné posezení u kvalitní kávy. V případě organizovaných skupin, je hostům podávána strava formou bufetových stolů.
Možnosti parkování :Bezplatné parkování před hotelem a hotelová garáž.
Internet :Bezplatný přístup na internet.
Nabízíme služby:Možnosti trávení volného času doplňuje biliard, šipky a stolní fotbal. Dětský koutek naopak zaujme a potěší každé dítě. Rodiče přitom mají svoje ratolesti pod dohledem z pohodlí blízko umístěných stolů restaurace. Širokou škálu sportovních a dobrodružných zážitků je možné zabezpečit na recepci hotelu. Po náročném lyžování anebo túře je k dispozici útulné wellness. Můžete tak využít vstup do finské sauny, infra sauny, jacuzzi, odpočinkové zóny, masážní sprchy, a to vše v pohodlí privátního vstupu.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , TV-SAT, Pokoj s balkónem, Internet v objektu, Zahradní restaurace, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Solárium, Dětský koutek , Billiard, kulečník, Parkoviště, Garáž
Doplňkové služby:Masáže, rehabilitace, Konferenční služby, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load