Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Hotel České Žleby

Hotel České Žleby se nachází na území Národního parku Šumava v klidném a tichém místě s výhledem na panorama šumavských kopců. Hotel České Žleby je vhodný jak pro rodinnou rekreaci, tak i pro firemní akce a školení. Hotel České Žleby nabízí pokoje s vlastním sociálním zařízením s možností bezbariérového přístupu.
Hotel České Žleby exteriér
Hotel České Žleby zima
Hotel České Žleby bazén
Hotel České Žleby exteriér
Hotel České Žleby chodba
Hotel České Žleby herna
Hotel České Žleby konferenční sál
Hotel České Žleby ložnice
Hotel České Žleby pokoj II
Hotel České Žleby krb
Hotel České Žleby pokoj s postýlkou
Hotel České Žleby pokoj
Hotel České Žleby restaurace
IMG 0597
hotel

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :od 14:00 hod.
Odjezd:do 10:00 hod.
Možnosti stravování :Nekuřácká hotelová restaurace. Stravování po celý den.
Možnosti parkování :Parkování u hotelu zdarma.
Dopravní dostupnost :Do Českých Žlebů je autobusové spojení z Volar. Do Stožce vede železnice, dá se tedy přijet i vlakem.
Internet :Bezdrátové připojení v celém hotelu ZDARMA.
Nabízíme služby:Dvoulůžkové pokoje, mezonetové čtyřlůžkové pokoje, apartmány pro 2 osoby. Konferenční sál s technickým vybavením s kapacitou do 50 osob.Plavání s kojenci s vyškolenou instruktorkou. Wellness, masáže, kosmetika, pedikúra, cvičení.
Poloha:Osada České Žleby je součástí obce Stožec v okrese Prachatice.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s WC, Společenská místnost, Pokoj se sprchou, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Počítač s internetem k dispozici , Veřejný telefon, Bar, Zahradní restaurace, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Krytý bazén, Sauna, Vířivka, Dětské hřiště, Dětský koutek , Stolní tenis, Billiard, kulečník, Zvířata akceptována, Parkoviště, Parkoviště pro autobusy, Úschovna sportovních potřeb, Bezbariérový přístup, Kreditní karty akceptovány, Trezor v objektu , Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu
Certifikováno:ano
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Plná penze, Praní, žehlení, Room servis, Masáže, rehabilitace, Konferenční služby, Taxi, Firemní rauty a oslavy, Team building
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load