Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Apartmány Vodár

Apartmány Vodár se nacházejí v novém apartmánovém domě v tiché části Nového Smokovce, přímo na úpatí jižního svahu Slavkovského štítu, v nadmořeské výšce 1040 m n. m. Od centra Starého Smokovce jsou apartmány vzdálené 1 km. Ve vzdálenosti 500 m se nachází zastávka Tatranské elektrické železnice, která spojuje okolní tatranské osady (Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Tatranská Lomnica, ...) s Popradem (město s přívlastkem vstupní brány do Vysokých Tater).
Apartmány Vodár
Apartmány Vodár
Apartmány Vodár
Apartmány Vodár
Apartmány Vodár
Apartmány Vodár
Apartmány Vodár

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :od 14:00 hodin
Odjezd:do 10:00 hodin
Možnosti stravování :Individuálně, v blízkých restauracích.
Možnosti parkování :Zabezpečené, před apartmánovým domem, nehlídané, bezplatné.
Nabízíme služby:Každý apartmán je vybavený samostatným elektronickým bezpečnostním systémem. V přízemí apartmánového domu se nachází školící místnost pro 16 osob se samostatným kuchyňským koutem a lyžárna na odkládání lyží a jiných sportovních potřeb. Před apartmánovým domem je velká sluneční terasa se samostatným sezením a s možností grilování, na které se je možné nerušeně vychutnávat čerstvý vzduch a tajemné kouzlo Tatranské přírody. Ve vzdálenosti 200 m od apartmánů se nachází lyžařské středisko Jakubkova lúka, které poskytuje návštěvníků, zasněžovanou lyžařskou trať pro nenáročné lyžaře. V okolí apartmánů se nachází několik dobrých restaurací, kaváren a barů.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , Společenská místnost, TV na pokoji, Gril, ohniště, Zahrada, terasa
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load