Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Vila Slunečnice

Vila Slunečnice je rodinný dům s možností ubytování zaměřeném na rodiny s dětmi. Dům se nachází na okraji města Vejprty asi 1,5 km od hraničního přechodu Vejprty / Bärenstein. K dispozici 5 pokojů, z toho 2 s vlastním sociálním zařízením. Možnost využívat společnou kuchyni.
Vila Slunečnice v zimě
Vila Slunečnice jídelna
Vila Slunečnice v zimě
Vila Slunečnice kuchyň
Vila Slunečnice pokoj č  1
Vila Slunečnice pokoj č  2
Vila Slunečnice Pokoj č  3
Vila Slunečnice Pokoj č  4
Vila Slunečnice primární
Vila Slunečnice Pokoj č  4   sezení
Vila Slunečnice sociální zařízení

Služby

Možnosti stravování :Vlastní ve společné vybavené kuchyni s jídelnou. V restauraci hotelu Harlekin (přes ulici) s možností zajištění snídaní, obědů a večeří.
Možnosti parkování :Parkování na vlastním ohraničeném pozemku - 8 parkovacích míst.
Nabízíme služby:Skladba pokojů: 1 x dvoulůžkový soc. zař. na chodbě, 1 x šestilůžkový soc. zař. na chodbě, 1 x pětilůžkový soc. zař. na chodbě, 1 x pětilůžkový s vlastním soc. zařízením, 1 x čtyřlůžkový s vlastním soc. zařízením. V domě je místnost zařízená pro vyžití dětí i v případě nepříznivého počasí. Společenská místnost (jídelna) sousedí s kuchyní a s dětským koutkem. Je vybavena TV DVD, krbovými kamny, šipkami a dalšími hrami. V domě je samostatná lyžárna. Kuchyň vás příjemně překvapí svým vybavením a v základní sestavě pojme 20 lidí. Rodinám s malými dětmi je k dispozici k zapůjčení přebalovací pult s koupací vaničkou, dětská židlička a dětská postýlka. U vily je k dispozici skákací trampolína se sítí, dětský koutek pod vzrostlými stromy a rozsáhlý pozemek s posezením a grilováním.
Poloha:Dům se nachází na okraji města Vejprty při výjezdu směrem na obec Kovářská asi 10km od lyžařského střediska Klínovec.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Společné soc.zařízení, Kuchyňka k dispozici , Společenská místnost, TV ve společenské místnosti, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Dětský koutek , Parkoviště, Úschovna sportovních potřeb
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load