Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Penzion Kerak

Penzion Kerak leží v obci Jetětické Samoty nedaleko řeky Vltavy. Penzion nabízí pronájem apartmánu celkem pro 8 osob. V objektu jsou tři zařízené pokoje, dva třílůžkové a jeden dvoulůžkový. Každý pokoj má koupelnu se sprchou a WC. Je možné pronajímat i jednotlivé pokoje. Součástí apartmánu je kuchyně s jídelním koutem, terasa s posezením, odkud je pěkná vyhlídka do okolní krajiny, zahradní posezení s ohništěm a malým grilem. Lze využívat i velkou zahradu ke sportovním hrám, pro děti je tu skluzavka a houpačka.
Penzion Kerak kuchyň
Foto II penzion 001
penzion,dvůr 009
penzion 028
pokoj č 2 (2)
pokoj č 2
Penzion Kerak sociální zařízení
Pokoj č 1  kuchyňka
Pokoj č 1 c jídelní kout
Kerak 005
Penzion Kerak terasa
Penzion Kerak kuchyň
Pískoviště,dětský koutek005
Zahrada Kerak 009
Pergola,grilování 003
Zahrada Kerak 004
Srub,ohniště 014
Pláž a balustrády u Vltavy 006
Zvíkov 029
Zvíkov 001
Pláž a balustrády u Vltavy 002
Orlík,Hřiby 003
Orlík,Hřiby 026

Služby

Zvířata:zvíře za poplatek 35 Kč
Možnosti stravování :Vlastní vaření. Restaurace U Šáchů(50 m), hotel Vltava(1 km), restaurace u podolského mostu(u benzinové pumpy - 3 km). Snídaně na objednávku 50 Kč/os
Možnosti parkování :Parkování je přímo u objektu.
Dopravní dostupnost :Při cestování vlakem je to zastávka Červená nad Vltavou 60 m od penzionu. Autobusová zastávka 10 m-Jetětické Samoty.
Internet :V objektu možnost wifi připojení.
Nabízíme služby:Kuchyňská linka(sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba,2 lednice s mrazničkou,varná konvice, krbová kamna. V apartmánu se nekouří,možno na zahradním posezení. Možnost úschovy kol. Grilování pod pergolou. Venkovní bazén v průměru 3,5 m. Poskytovány masáže 300 Kč/os.
Poloha:Penzion je nově zrekonstruovaný, leží v klidné rekreační oblasti Červená nad Vltavou.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , Pokoj s WC, Pokoj se sprchou, TV na pokoji, WiFi, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Venkovní bazén, Dětské hřiště, Dětský koutek , Půjčovna kol, Zvířata akceptována, Parkoviště, Uzavřené parkoviště, Půjčovna sportovních potřeb, Úschovna sportovních potřeb, Nekuřácké prostředí, Rybaření
Doplňkové služby:Snídaně, Masáže, rehabilitace
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load