Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Penzion U kopyta

Poloha penzionu v krásné a tiché vísce umožňuje využívat penzion pro rodinnou rekreaci, sportovní soustředění, podnikové a firemní akce, oslavy, rauty. Kromě ubytování se zabýváme chovem koní barokního typu – fríských koní a starokladrubských vraníků. Původní stavení sloužilo k zemědělským účelům. V současné době funguje jako penzion, využívaný hlavně pro letní rodinnou rekreaci. Po zbytek roku zde pořádáme týdenní i víkendové pobyty, podnikové oslavy, rekondiční pobytové kurzy, firemní školení a podobně.
Penzion U kopyta
Penzion U kopyta
Penzion U kopyta koupelna
Penzion U kopyta kulečník
Penzion U kopyta zvířata
Penzion U kopyta na koni
Penzion U kopyta pokoj č  2
Penzion U kopyta pokoj č  4
Penzion U kopyta společenská místnost
Penzion U kopyta pokoj č  6

Služby

Možnosti parkování :Parkování na dvoře penzionu v uzavřeném prostoru.
Nabízíme služby:Ubytování ve 2 – 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, jídelní a společenská místnost s barem, kulečníkem a krbem, plně vybavená kuchyňka pro hosty. Bazén pro hosty penzionu se slanou vodou a solárním vyhříváním, malý dětský bazének, lehátka a slunečníky. Prostorný altán s možností grilování, 2 dětské koutky – pískoviště, klouzačky a houpačky, trampolína, v létě 2 bazénky. Žádanou službou je zajištění opékaní masových pochoutek (selata, krůty…) na venkovním grilu při pořádání oslav či různých setkání.
Poloha:Penzion “U kopyta” stojí na kraji obce Pavlíčky, která leží v severní části Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Mezi obceni Tuháň a Dubá, 13 km od Máchova jezera.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Kuchyňka k dispozici , Společenská místnost, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Venkovní bazén, Dětské hřiště, Billiard, kulečník, Parkoviště
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load