Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Balneo Poppy Hotel

Nově zrekonstruovaný hotel je ideální pro odpočinek od městského ruchu, relaxační pobyty, pobyty kombinující lázeňskou péči s moderním wellness a zkrášlující pobyty pro ženy všeho věku. Ubytování je zajištěno v 62 moderně a útulně vybavených dvoulůžkových pokojích.Veškeré nabízené procedury jsou hostům poskytovány přímo v budově hotelu.
Balneo Poppy interiér
Balneo Poppy interiér
Balneo Poppy koupelna
Balneo Poppy procedury II
Balneo Poppy kulečník
Balneo Poppy pokoj
Balneo Poppy procedury
Balneo Poppy chodba
Balneo Poppy jídelna
Balneo Poppy interiér II
Balneo Poppy Hotel
Balneo Poppy Hotel
Balneo Poppy Hotel
Balneo Poppy Hotel
Balneo Poppy Hotel
Balneo Poppy Hotel
Balneo Poppy Hotel

Služby

Klasifikace:****
Příjezd :Od 14:00 hodin
Odjezd:Do 10:00 hodin
Možnosti stravování :Stravování hostů zajišťuje hotelová restaurace, která za pěkného počasí nabízí také posezení a stravování přímo na terase restaurace. Snídaně jsou podávány formou teplého a studeného buffetu. Večeře jsou servírované jako 4 chodové menu z české a mezinárodní kuchyně. Obědy nejsou standardní součástí pobytů, ale v případě zájmu je možné si vybrat z À la Carte menu.
Možnosti parkování :Parkoviště před hotelem zdarma
Internet :Internet zdarma
Nabízíme služby:Ubytování je zajištěno v 62 moderně a útulně vybavených dvoulůžkových pokojích (koupelna s vanou nebo sprchou, WC, minibar, internet, telefon, TV SAT, trezor). Polovina pokojů má balkón s výhledem na nedaleko protékající řeku Teplá. Po každé proceduře si klient může odpočinout v solné jeskyni s krbem.
Poloha:Balneo Poppy se nachází v okrajové části Karlových Varů, pouhých 5 min. hotelovým taxi od vyhlášené Karlovarské kolonády, v místě, které se nazývá tzv. zelený prstenec a to díky hustým lesům, které hotel obklopují a nabízejí ideální výchozí bod pro turistiku a cykloturistiku.
Vybavení:TV-SAT, Pokoj s balkónem, Internet v objektu, Bar, Konferenční místnost, Solárium, Zvířata akceptována, Parkoviště, Úschovna sportovních potřeb, Bezbariérový přístup, Restaurace v objektu , Solná jeskyně, Klimatizace v objektu
Doplňkové služby:Room servis, Masáže, rehabilitace
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load