Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Apartmány Tatry Holiday

Na úpatí nejmenších a nejkrásnějších velehor na světě ve Vysokých Tatrách, v obci Veľký Slavkov pod známým Slavkovským Štítem jen 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovce se nachází apartmány Tatry Holiday. Nabízí neobyčejný klid, relax, sportovní vyžití a aktivní dovolenou.
Apartmány Tatry Holiday
Apartmány Tatry Holiday
Apartmány Tatry Holiday
Apartmány Tatry Holiday
Apartmány Tatry Holiday
Apartmány Tatry Holiday
Apartmány Tatry Holiday
Apartmány Tatry Holiday

Služby

Příjezd :od 14 - 18:30 hodin
Odjezd:do 10 hodin
Možnosti stravování :V apartmánech se nachází kuchyňka kde je možné si připravit jednodušší jídla. Možnost doobjednání snídaně, polopenze. Stravování je poskytováno v restauraci, která se nachází v resortu ubytovacího zařízení. Restaurace Salaš nabízí slovenské speciality, nevyjímaje jídla evropského stylu stravování v atraktivním prostředí na způsob slovenské jizby, loveckého salonku s krbem a letní terasy. Pro nejmenší nabízí vnitřní i venkovní dětský koutek.
Možnosti parkování :Parkoviště se nachází přímo v areálu objektu, je nehlídané, bezplatné.
Nabízíme služby:K dispozici jsou studia a apartmány. Studio (velikost obytné plochy 48 m2) - ve studiu se nachází 1x manželská postel 2x možnost přistýlky, TV, kuchyňský koutek, lednice, mikrovlnná trouba, dvouvařič a varná konvice, koupelna/WC, balkón, internetová přípojka. Apartmán typ A (velikost obytné plochy 58-80 m2)- složení apartmánů: 4lůžkový apartmán: 1x ložnice se 2 lůžky, 1x obývací pokoj se 2 lůžky možnost 2 přistýlek, TV, kuchyňka s jídelním koutem, lednice, mikrovlnná trouba, dvouvařič a varná konvice, koupelna/WC, internetová přípojka. Apartmán typ B 6lůžkové apartmány s možností 2 přistýlek (velikost obytné plochy 78 m2) - složení apartmánu: 2x ložnice se 3 lůžky, 1x obývací pokoj s možností 2 přistýlek, TV, kuchyňka s jídelním koutem, lednice, mikrovlnná trouba, dvouvařič a varná konvice, koupelna/WC, internetová přípojka.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , TV na pokoji, Internet v objektu, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Dětské hřiště, Stolní tenis, Zvířata akceptována, Parkoviště, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load