Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Domky Tatry Holiday

Na úpatí nejmenších a nejkrásnějších velehor na světě, ve Vysokých Tatrách, v obci Veľký Slavkov pod známým Slavkovským Štítem, jen 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovce leží rekreační komplex. Nabízí neobyčejný klid a relax, ale jeho poloha ho předurčuje rovněž jako místo pro bohaté sportovní vyžití a aktivní dovolenou.
Domky Tatry Holiday
Domky Tatry Holiday
Domky Tatry Holiday
Domky Tatry Holiday
Domky Tatry Holiday
Domky Tatry Holiday

Služby

Příjezd :od 14 - 18:30 hodin
Odjezd:do 10 hodin
Možnosti stravování :V domku se nachází kuchyňka kde je možné si připravit jednodušší jídla. Možnost doobjednání snídaně, polopenze. Stravování je poskytováno v restauraci, která se nachází v resortu ubytovacího zařízení. Restaurace Salaš nabízí slovenské speciality, nevyjímaje jídla evropského stylu stravování v atraktivním prostředí na způsob slovenské jizby, loveckého salonku s krbem a letní terasy. Pro nejmenší nabízí vnitřní i venkovní dětský koutek.
Možnosti parkování :Parkoviště se nachází přímo v areálu objektu, je nehlídané, bezplatné.
Nabízíme služby:Domek - dvoupodlažní domek je vhodný pro 4-12 osob (velikost obytné plochy 95 m2). Ložnice: 2x 3lůžkový pokoj možnost přistýlky. Ložnice se nacházejí v patře. V přízemní části je obývací místnost s 2 rozkládacími pohovkami pro 4 osoby, TV/SAT, kuchyňka s jídelním koutem, lednice, mikrovlnná trouba, dvouvařič a varná konvice, koupelna/WC, terasa. Na terase se nachází zahradní posezení pro 4 osoby. Internetová přípojka.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , TV na pokoji, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Dětské hřiště, Stolní tenis, Zvířata akceptována, Parkoviště, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load