Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Chaty Tatry Holiday

Na úpatí nejmenších a nejkrásnějších velehor na světě ve Vysokých Tatrách, v obci Veľký Slavkov pod známým Slavkovským Štítem jen 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovce leží rekreační komplex Tatry Holidays resort. Komplex nabízí neobyčejný klid a relax, ale zároveň ho jeho poloha předurčuje k bohatému sportovnímu vyžití pro aktivní druh dovolené.
Chaty Tatry Holiday
Chaty Tatry Holiday
Chaty Tatry Holiday
Chaty Tatry Holiday
Chaty Tatry Holiday
Chaty Tatry Holiday
Chaty Tatry Holiday
Chaty Tatry Holiday
Chaty Tatry Holiday
Chaty Tatry Holiday
Chaty Tatry Holiday
Chaty Tatry Holiday

Služby

Příjezd :od 14 - 18:30 hodin
Odjezd:do 10 hodin
Možnosti stravování :V chatě se nachází kuchyňka, kde je možné si připravit jednodušší jídla. Možnost doobjednání snídaně, polopenze. Stravování se poskytuje v restauraci, která se nachází v resortu ubytovacího zařízení. Restaurace Salaš nabízí slovenské speciality, nevyjímaje jídla evropského stylu stravování v atraktivním prostředí na způsob slovenské jizby, loveckého salonku s krbem a letní terasy. Pro nejmenší nabízí vnitřní a venkovní dětský koutek.
Možnosti parkování :Parkoviště se nachází přímo v areálu objektu, je nehlídané, bezplatné.
Nabízíme služby:Chata typ A - dvoupodlažní chata vhodná pro 4-10 osob (velikost obytné plochy 70 m2). Ložnice: 1x dvoulůžkový pokoj, 1x 4lůžkový pokoj. Ložnice se nacházejí v patře. V přízemní části je obývací místnost se 2 rozkládacími pohovkami pro 4 osoby, TV/SAT, kuchyňka s jídelním koutem, lednice, mikrovlnná trouba, dvouvařič a varná konvice, koupelna/WC, venkovní posezení před chatou. Chata typ B - dvoupodlažní chata vhodná pro 4-8 osob (velikost obytné plochy 70 m2). V chatě se nachází 6 pevných lůžek s možností 2 přistýlek. V přízemí je předsíň s kuchyňským koutem (jednoplotýnka, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, základní inventář), koupelna se sprchovým koutem a společenská místnost se satelitní TV (rozkládací pohovka). V patře se nachází dva samostatné pokoje, větší se 4 lůžky a menší se 2 lůžky. U každé chaty je venkovní posezení.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Kuchyňka k dispozici , TV-SAT, Gril, ohniště, Dětské hřiště, Stolní tenis, Zvířata akceptována, Parkoviště, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load