Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Janoušek

Hotel se nalézá v klidné části Prahy 9 - Čakovicích, cca 25 minut jízdy autem z centra města. Nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích. Vlastní sociální zařízení u všech pokojů je samozřejmostí. Hotelová restaurace vhodná pro konání rautů, seminářů, oslav, svateb.
Hotel Janoušek celkový pohled
Hotel Janoušek celkový pohled
Hotel Janoušek recepce
Hotel Janoušek foyer v patře
Hotel Janoušek dvoulůžkový pokoj
Hotel Janoušek hotelová restaurace
Hotel Janoušek parkoviště
Hotel Janoušek pokoj obývací kout
Hotel Janoušek pokoj 3 lůžka

Služby

Příjezd :14.00
Odjezd:12.00
Možnosti stravování :Součástí hotelu je restaurace s barem s kapacitou 100 míst. Slouží pouze ke stravování hotelových hostů.
Možnosti parkování :Součástí hotelu je hotelová restaurace se 100 místy a barem. Využít můžete též služeb restaurace Formanka, která disponuje 60-ti místy a nabízí jídla české i mezinárodní kuchyně.
Dopravní dostupnost :Přímé autobusové spojení s metrem a následné využití metra umožňuje rychlé přesuny po celé Praze.
Internet :Na recepci se můžete připojit k Internetu.
Nabízíme služby:Kompletně vybavené jedno až čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky. Pro zdravotně postižené hosty je připraveno 6 pokojů, které mají bezbariérový přístup. Televize standardně na pokojích není, lze si ji však za poplatek zapůjčit. Sledování televize je možné též v obou restauracích. Platba hotelových služeb je možná pouze v hotovosti (Kč). Nelze platit kreditními kartami ani bankovním převodem.
Poloha:Hotel byl postaven v roce 1995 na severním okraji Prahy nedaleko nově vzniklého výstaviště Praha-Letňany a obchodních center Tesco a Globus.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, WiFi, Parkoviště, Parkoviště pro autobusy, Trezor v objektu , Restaurace v objektu
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load