Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Usedlost Gerstein

Vraťte se na chvíli do starých dobrých časů a připomeňte si tradiční hodnoty. Zveme Vás k nevšedním zážitkům a velmi stylovému ubytování. Dopřejte sobě, své rodině i blízkým něco nového a neobyčejného. Zavítejte do Gersteinu za příjemným pobytem ve středověké tvrzi a užijte si naplno báječnou dovolenou. Kde jinde připravit stylovou hostinu než ve středověké krčmě? Uspořádejte velkolepou rodinnou či firemní akci, oslavu nebo večírek, na který bude každý dlouho vzpomínat se zaslouženým obdivem.

Neobyčejná rodinná dovolená v ČR

Celé zázemí a okolí dřevěného srubu Gerstein je jako stvořené pro nezapomenutelnou a možná i dobrodružnou rodinnou dovolenou. Pro dovolenou s dětmi je středověká tvrz ideální. Srub vznikl na pomoc jednomu ohroženému druhu na světě. Tím je rodina a rodinné či mezilidské vztahy. Zdejší atmosféra Vám pomůže vzpomenout si na tradiční důležité hodnoty.

Samozřejmě nejen pro rodiny je brána Gersteinu otevřena. Báječnou dovolenou si u nás užijí všichni, jež budou mít chuť vyzkoušet něco opravdu neobvyklého. Gerstein je neobvyklý stylovým ubytováním, ale také nevšedními aktivitami. Během dovolené si užijete spousty zábavy, pohybu i relaxace. Ať už Vás zláká dávná tradice nebo moderní aktivity, rozhodně zažijete spoustu nového a nudit se nebudete.

tvrz 02
tvrz 02
tvrz 11
tvrz 01
tvrz 07

Služby

Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Gril, ohniště, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Dětské hřiště, Půjčovna kol, Parkoviště, Půjčovna sportovních potřeb
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load