Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz
Penzion Dobík
Penzion Dobík
Penzion Dobík
Penzion Dobík
Penzion Dobík
Penzion Dobík
Penzion Dobík
Penzion Dobík
Penzion Dobík
Penzion Dobík

Penzion Dobík

Nově zrekonstruovaný rodinný penzion Dobík je vhodný pro rodiny s dětmi, lyžaře, cyklisty i milovníky pěší turistiky. Pezion Dobík nabízí prostorné pokoje o jedné či dvou místnostech s balkonem a samostatnými WC a sprchami na každém pokoji.

Služby

Zvířata:Pes do 10 kg 70 Kč/den, nad 10 kg 140 kč/den.
Příjezd :od 14:00 - 17:00 hodin
Odjezd:do 10:00 hodin
Možnosti stravování :Stravování je možné objednat formou snídaně či polopenze.
Možnosti parkování :Parkování u penzionu.
Internet :K wifi se lze připojit zdarma ve společenské místnosti.
Nabízíme služby:Penzion Dobík nabízí prostorné pokoje o jedné či dvou místnostech s balkonem a samostatným sociálním zařízením na každém pokoji. Hostům k zapůjčení míče a síť na nohejbal, volejbal a vybavení na nejrůznější sportovní aktivity( badminton, líný tenis apod.). Pokud byste si nepřivezli na dovolenou kolo, ale přesto byste rádi vyrazilli na cyklistický výlet, můžete využít půjčovny kol. Pokud by Vás snad zlákal golf, k zapůjčíme i golfové hole, abyste mohli navštívit jedno z nedalekých hřišt v okolí. Při teplých večerech lze využít ohniště v areálu k uspořádání táboráku či si zapůjčit gril a udělat si pěkný večer s přáteli či rodinou. Při špatném počasí k zapůjčení nejrůznější společenské hry. Využít lze i hernu, kde si můžete zahrát kulečník či stolní tenis.
Poloha:Penzion Dobík se nachází v obci Pasečná na samých hranicích s Rakouskem 10 minut autem od Lipenské přehrady v Chráněné krajinné oblasti Šumava. Místo je vhodné především pro rodiny s dětmi, cyklisty, golfisty, houbaře či lidi, kteří si chtějí odpočinout v krásně přírodě.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV-SAT, Zahrada, terasa, Zvířata akceptována, Parkoviště, Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load