Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Ekocentrum Oldřichov v Hájích

Nabídka celoročního ubytování pro jednotlivce ale i pro pořadatele seminářů a jiných  akcí. Sluneční dům poskytuje moderní zázemí s kapacitou 53 lůžek v sedmi sedmilůžkových  a jednom čtyřlůžkovém bezbariérovém pokoji. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC a sprcha).

Máte rádi zvířata? Součástí areálu je farma hospodářských zvířat, kde se mohou návštěvníci seznámit s některými tradičními plemeny (koně, ovce, kozy, prase).

V příjemném prostředí a soukromé atmosféře můžete v ekocentru uspořádat seminář, školení, oslavu či svatbu. Organizačně pro vás rádi tyto akce rádi zajistíme. Školy a odborná veřejnost mohou využít zázemí přírodovědné a počítačové laboratoře při terénních průzkumech či kurzech.

Oldřichov v Hájích je výborným výchozím bodem pro výlety do Jizerských hor. V okolí ekocentra si můžete vybrat z pestré nabídky pěších i cyklistických tras. Zajímavá místa objeví také příznivci kultury a historie.

Převážná část areálu (ubytování, jídelna, laboratoř, některé učebny, farma zvířat) je uzpůsobena pro pobyt imobilních osob.

Farma:

Farma hospodářských zvířat s původními plemeny:  huculští koně, valašské ovce, kozy bílé krátkosrsté a přeštické prase. Možnost úschovy kol. Parkoviště s kamerovým systémem před areálem. V Areálu je Infocentrum, kde si kromě jiného můžete zakoupit naší turistickou známku, přírodní potraviny, zajímavé publikace a také můžete získat typy na místa a výlety do okolí.

Ekocentrum Oldřichov v Hájích
jidelna
Ekocentrum Oldřichov v Hájích
Ekocentrum Oldřichov v Hájích
Ekocentrum Oldřichov v Hájích
Ekocentrum Oldřichov v Hájích
Ekocentrum Oldřichov v Hájích
Ekocentrum Oldřichov v Hájích

Služby

Možnosti parkování :Parkoviště s kamerovým systémem před areálem.
Nabízíme služby:V příjemném prostředí a soukromé atmosféře můžete v ekocentru uspořádat seminář, školení, oslavu či svatbu. Organizačně pro vás rádi tyto akce rádi zajistíme. Školy a odborná veřejnost mohou využít zázemí přírodovědné a počítačové laboratoře při terénních průzkumech či kurzech. Pro větší akce je k dispozici sál s kapacitou 50 míst a učebna s kapacitou 25 míst. Obojí vybaveno dataprojektorem, plátnem, internetem. Dále je k dispozici přírodovědná počítačová laboratoř vybavená binokulárními lupami a další technikou.
Poloha:Areál se nachází v poklidné obci Oldřichov v Hájích, která je branou do Jizerských hor.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Kuchyňka k dispozici , Internet v objektu, WiFi, Gril, ohniště, Zvířata akceptována, Parkoviště
Doplňkové služby:Konferenční služby, Programy volného času
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load