Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Vítkova Hora

Hotel a výletní restaurant Vítkova Hora najdete nedaleko od centra města, na samém kraji chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Útulný hotel Vám nabízí kapacitu 24 lůžek v luxusně zařízených pokojích s možností přistýlky za velmi příznivé ceny. Vhodné místo pro výlety s rodinou i pro pracovní povinnosti.
vítkova hora úvod
vítkova hora úvod
vítkova hora
vítkova hora
vítkova hora
vítkova hora
vítkova hora
vítkova hora
vítkova hora
vítkova hora
vítkova hora
vítkova hora
vítkova hora
vítkova hora
airclub
airclub
airclub
air club
airclub

Služby

Příjezd :do 20.00 hod.
Nabízíme služby:Pokoje jsou vybavené sprchou nebo vanou, WC, telefonem, TV , radio, internetem. Parkování je zdarma přímo před hotelem nebo na objednání v garáži. Možnost využít školící centrum Air Club - nový kulturně-společenský prostor na nejvyšším místě Karlových Varů, prostor a zázemí pro svatby, rodinné oslavy a podobné akce. Restaurace s terasou pro 60 osob, taneční parket. Je možnost propojení restauraci s terasou a klubem, čímž vznikne prostor pro 300 osob.
Poloha:Hotel se nachází na okraji Karlových Varů v části Olšová Vrata, 4km od historického centra města.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Veřejný telefon, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Venkovní bazén, Víceúčelové hřiště, Dětské hřiště, Půjčovna kol, Zvířata akceptována, Parkoviště, Garáž, Půjčovna sportovních potřeb, Kreditní karty akceptovány, Trezor v objektu , Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Polopenze, Praní, žehlení, Směnárna
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load