Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Clochard

Hotel Clochard najdete v Chomutově v centru města, ale přes to v klidném prostředí. Nabízí ubytování v 1, 2, 3, 4 lůžkových, plně vybavených pokojích nebo business pokojích. Součástí hotelu je nové fitness centrum a restaurace se sklípkem.
Hotel Clochard
Hotel Clochard
Hotel Clochard
Hotel Clochard
Hotel Clochard
Hotel Clochard
Hotel Clochard
Hotel Clochard
Hotel Clochard
Hotel Clochard
Hotel Clochard

Služby

Příjezd :od 14:00 hodin
Odjezd:do 11:00 hodin
Nabízíme služby:Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha/WC), televizorem se satelitním příjmem a připojením k internetu 24 hodin denně (WiFi). Součástí hotelu je i vlastní uzamykatelné parkoviště hlídané kamerovým systémem, Fitness studio - Power Plate a Vacu Shape beetle, půjčovna a úschovna kol a také příjemná hotelová restaurace se sklípkem. Nově otevřený salonek se zahrádkou, s kapacitou 40 osob, lze využít k pořádání společenských akcí, rodinných oslav, firemních večírků atd.
Poloha:Hotel Clochard leží přibližně 85 km od hlavního města Prahy a 25 km od hranic s Německem. Nachází se v historickém centru města Chomutova v klidném prostředí vedle Městského divadla a parku.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Fax k dipozici, Zahrada, terasa, Tělocvična, fitness, Půjčovna kol, Půjčovna lyží, Uzavřené parkoviště, Kreditní karty akceptovány, Restaurace v objektu , Vinný sklep v objektu
Doplňkové služby:Praní, žehlení, Taxi, Firemní rauty a oslavy
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load