Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Vista Ostrava

Hotel Vista patří mezi nejznámější hotely v Ostravě. Hotel poskytuje nadstandardní ubytování a je situován v klidném prostředí u Bělského lesoparku Nabízí plně vybavené pokoje kategorie Standard a Business a služby hotelové restaurace. Možnost konání konferencí, školení a nejrůznějších kulturních akcí.
Hotel Vista
Hotel Vista
Hotel Vista
Hotel Vista
Hotel Vista
Hotel Vista
Hotel Vista
Hotel Vista
Hotel Vista
Hotel Vista
Hotel Vista
Hotel Vista

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :od 13:00 hodin
Odjezd:do 11:00 hodin
Nabízíme služby:Pokoje s vlastním socíálním zařízením a TV SAT, managerské ubytování s obývacím pokojem se sedací soupravou, a pracovním stolem. Dále je hostům k dispozici plně vybavená kuchyňka s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a veškerým běžným kuchyňským inventářem. K dispozici bezbariérové pokoje. Hotel Vista Ostrava nabízí kongresové prostory vhodné pro firemní akce nebo skupinové akce všeho druhu.
Poloha:Hotel zaujímá strategickou polohu u hlavní dopravní tepny do Ostravy ze směru Brno, Praha a mezinárodního Letiště Leoše Janáčka. Nachází se v blízkosti ČEZ Arény a nedaleko centra.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Kuchyňka k dispozici , TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Bar, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Tělocvična, fitness, Uzavřené parkoviště, Bezbariérový přístup, Kreditní karty akceptovány, Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Praní, žehlení, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load