Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Chata Orlík

Chata Orlík se nachází v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku - cca 1 km od centra Pece pod Sněžkou. Orlík je situován na severním svahu s jedinečným výhledem na Studniční horu a široké okolí. Chata Orlík nabízí vhodné zázemí pro běžné ubytování na horách i příležitosti jako je Silvestr na horách apod. Přijeďte vyzkoušet letošní Silvestr 2011/2012!
Chata Orlík
Chata Orlík
Chata Orlík
Chata Orlík
Chata Orlík
Chata Orlík
Chata Orlík
Chata Orlík
Chata Orlík
Chata Orlík
Chata Orlík
Chata Orlík
Chata Orlík
Chata Orlík
Chata Orlík

Služby

Příjezd :od 14:00 hodin
Odjezd:do 10:00 hodin
Nabízíme služby:K dispozici jsou pokoje s vlatním sociálím zařízením, pokoje s umyvadlem a pokoje se společným sociálním zařízením. Společné sociální zařízení jsou k dispozici na každém patře a prošla kompletní rekonstrukcí. V přízemí chaty se nachází společenská místnost s barem pro 40 osob. Pro Vaši zábavu zde naleznete TV, Sony Playstation 2, stolní fotbálek, šipky a řadu dalších stolních a společenských her. Chata je pokryta signálem WiFi. V letním období možnost parkování přímo u chaty pro 8 automobilů, v zimním je k dispozici hlídané parkoviště v centru Pece.
Poloha:Chata se nachází v těsné blízkosti přibližovacího vleku z centra Pece pod Sněžkou na Javor, což ocení především lyžaři, kteří doslova nemusejí udělat krok pěšky.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Společné soc.zařízení, Pokoj s umyvadlem , Společenská místnost, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, Bar, Sauna, Vířivka, Parkoviště, Úschovna sportovních potřeb, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Polopenze, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load