Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Domovina Špindlerův Mlýn

Hotel pension Domovina je nově zrekonstruovaný objekt s dlouholetou historií se službami hotelu ***, nacházející se ve Špindlerově Mlýně, takřka přesně uprostřed mezi Svatým Petrem a Medvědínem. Hotel, právem zařazený v naší výhodné sekci Ubytování Krkonoše, nabízí dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a čtyřlůžkový apartmán, vše s vlastním sociálním zařízením. Vhodné pro letní i zimní ubytování na horách, Silvestr na horách, velikonoce apod.
p592074
p592074
Hotel Domovina
DSC04594
Hotel Domovina
Hotel Domovina
Hotel Domovina
Hotel Domovina
Hotel Domovina
Hotel Domovina
Hotel Domovina
DSC03225
DSC05169
DSC02487
DSC 7605

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :od 14:00 hodin
Odjezd:do 10:00 hodin
Nabízíme služby:Vybavení pokojů: koupelna se sprchou a WC, TV, SAT, WIFI připojení. Parkování u hotelu zdarma. K dispozici hotelová lyžárna, vysoušeč bot, restaurace pro 45 osob.
Poloha:Hotel Domovina je hotel rodinného stylu, který se nachází v klidném prostředí Špindlerova Mlýna. Ve vzdálenosti cca. 10 min chůze se nachází nově vybudovaný aquapark a centrum Špindlerova mlýna je vzdáleno cca. 5 minut chůze.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, TV-SAT, WiFi, Bar, Zahrada, terasa, Sauna, Vířivka, Dětský koutek , Půjčovna lyží, Zvířata akceptována, Parkoviště, Úschovna sportovních potřeb, Kreditní karty akceptovány, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Masáže, rehabilitace, Firemní rauty a oslavy
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load