Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Apartmány Monínec

Apartmány Monínec jsou umístěny v lyžařském areálu Monínec, který leží na severní straně Javorové skály (724 m.n m.), vzdálený jen 80 km od Prahy a 30 od Tábora. Nové monínecké apartmány evropského standardu se celkovou kapacitou 70 osob se nacházejí při dolní stanici lanovky. Samoobslužná restaurace alpského typu se nachází 50 m od apartmánů.

Apartmány Monínec
Apartmány Monínec
Apartmány Monínec
Apartmány Monínec
Apartmány Monínec
Apartmány Monínec
Apartmány Monínec
Apartmány Monínec
Apartmány Monínec
Apartmány Monínec
Apartmány Monínec

Služby

Příjezd :od 14.00h
Odjezd:do 10.00h
Možnosti stravování :K ceně pobytu je možno si přiobjednat snídani. Na ostatní stravování se využívá samoobslužná restaurace alpského typu M2 s možností výběru z nabídky cca 20-ti jídel denně,v cenové relaci 68-98,-Kč. Restaurace se nachází při dolní stanici lanovky. Kapacita restaurace je 200 osob. V apartmánech je k dispozici také kuchyňka.
Možnosti parkování :Každý ze 14 apartmánů má vlastní krycí stání.
Dopravní dostupnost :Nejkratší příjezd od Prahy je po dálnici D1, u Mirošovic odbočit směr Tábor - České Budějovice, ve Voticích odbočit na Sedlec-Prčice (přes Jestřebice, Arnoštovice, Heřmaničky), po projetí Prčicí v Sedlci na náměstí doleva směr Jetřichovice, kde je v obci odbočka na Monínec. Druhá trasa vede z Prahy po Strakonické silnici. Na 42. km u Příbrami směr Sedlčany, Rudolec, Jesenice, Měšetice, Sedlec-Prčice, Jetřichovice.
Poloha:Ski areál Monínec se nachází na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje 80 km od Prahy a 25 km od Tábora, 4 km jižně od Sedlce-Prčice.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , TV na pokoji, Parkoviště, Garáž, Úschovna sportovních potřeb, Chladnička na pokoji
Doplňkové služby:Snídaně
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load