Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Horský hotel Štumpovka

Horský hotel Štumpovka leží v nadmořské výšce 1.140m n.m. mezi Lysou horou a horou Kotel na křižovatce turistických cest Dvoračky – Rokytnice nad Jizerou, Studenov, Harrachov, Mísečky, Špindlerův Mlýn, Rezek.
Hotel Štumpovka
Hotel Štumpovka
Hotel Štumpovka
Hotel Štumpovka
Hotel Štumpovka
Hotel Štumpovka
Hotel Štumpovka

Služby

Příjezd :v neděli mezi 13 – 14:00 hodinou k hotelu Starý Mlýn
Odjezd:do 11:00 hodin
Možnosti stravování :Nová restaurace na Horském hotelu Štumpovka nabízí výbornou domácí kuchyni s vlastní pekárnou, horské speciality a přijatelné ceny.
Možnosti parkování :V zimním období je příjezd vždy v neděli mezi 13–14.00 hodinou k hotelu Starý Mlýn, kde jsou k dispozici 2 parkoviště – hlídané (150,–Kč/den) a nehlídané je zdarma. Odvoz zavazadel v neděli ve stanovený čas je v ceně pobytu, přeprava osob je zpoplatněna (100 Kč / osoba, 50 Kč / dítě). V letním období možnost individuálních příjezdů a parkování u objektu, jelikož se hotel nachází ve 3. zóně KRNAP, každé auto, které parkuje musí mít povolení, které je k dispozici, ale jen v omezeném množství, cena je 100,–Kč auto na víkend a 300,–Kč auto na týden.
Internet :WiFi připojení je k dispozici zcela zdarma.
Nabízíme služby:Horský hotel Štumpovka nabízí zcela nové komfortní ubytování v pokojích a apartmánech v krkonošském horském stylu. Veškerý nábytek je masivní, pokoje jsou obložené dřevem, ale především na Vás čeká rodinná atmosféra. Dvoulůžkový pokoj - prostorné roubené pokoje, sprcha, WC, mini lednice, TV/SAT, možnost přistýlky. Rodinný apartmán - dvoupokojový apartmán max. pro 6 osob, prostorné roubené pokoje, koupelna s vanou, WC, lednice,mikrovlná trouba,rychlovarná konvice, 2×TV/SAT, možnost dvou přistýlek, vhodný pro rodinou dovolenou.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, WiFi, Zahrada, terasa, Solárium, Dětské hřiště, Dětský koutek , Billiard, kulečník, Úschovna sportovních potřeb, Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Plná penze, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load