Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Dobrá chata

Dobrá chata

Dobrá chata je ideálním místem pro rodinné dovolené, sportovní soustředění, školy v přírodě, výcvikové kurzy, společenské a firemní akce. Nachází se u sedačkové lanovky a sjezdovek v horském areálu Zadov Churáňov.

Dobrá chata
Dobrá chata
Dobrá chata
Dobrá chata
Dobrá chata
Dobrá chata
Dobrá chata
Dobrá chata
Dobrá chata
Dobrá chata
Dobrá chata
Dobrá chata
Dobrá chata

Služby

Nabízíme služby:DOBRÁ CHATA nabízí 2,3,4 - lůžkové pokoje a 2 rodinné apartmánky , celkem 16 pokojů pro 45 hostů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí. DOBRÁ CHATA je vybavena kolárnou pro úschovu Vašich kol, kočárků či jiného vybavení. Dále je tu pro Vás vytápěná lyžárna, ke které se pohodlně dostanete na lyžích od 20m vzdálené sedačkové lanovky. Každý pokoj má svůj vlastní uzamykatelný box k uskladnění lyžařského či snowboardového vybavení. V blízkosti objektu je k dispozici půjčovna sportovních potřeb a instruktoři lyžování a snowboardingu pro děti i dospělé. Dále je k dispozici salónek o velikosti 42m2 s denním světlem, s kapacitou až 50 osob, je vhodný pro konání školení, konferencí, firemních akcí a prezentací. K salonku je možné využít tzv. breakout místnosti (12-30m2), které umožňují práci ve více skupinách bez možnosti naslouchání.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, Vybavení pro školení, Víceúčelové hřiště, Tenisové kurty, Billiard, kulečník, Úschovna sportovních potřeb
Doplňkové služby:Polopenze, Konferenční služby
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load