Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Kampa - Stará zbrojnice

Hotel Kampa - Stará zbrojnice

Hotel Kampa - Stará zbrojnice je originálně zrekonstruovaný hotel v centru historické části Prahy, situovaný stranou od běžného ruchu velkoměsta. Úpravy interiéru gastronomické části navrátily hotelu hotelu Kampa Stará zbrojnice romantickou atmosféru z doby jeho vzniku na konci 17.st.
Best Western Hotel Kampa
Best Western Hotel Kampa
Best Western Hotel Kampa
Best Western Hotel Kampa
Best Western Hotel Kampa
Salonek
Pokoj
Pokoj
Pokoj
Recepce
Restaurace
Restaurace
Restaurace

Služby

Klasifikace:****
Příjezd :Pokoj připraven od 14.00 hod.
Odjezd:Uvolnění pokoje do 12.00 hod.
Možnosti stravování :Lákadlem hotelu je historický Rytířský sál s bohatou grandiozní výzdobou středověkých rytířů, která je využívána jako restaurace nebo prostor vhodný pro kongresy a semináře.
Možnosti parkování :Hotel Kampa - Stará zbrojnice nabízí parkování přímo u hotelu na venkovním parkovišti se zadním vchodem do hotelu.
Dopravní dostupnost :Městská doprava je pěšky vzdálena od hotelu do 5 minut, metro do 10 minut.
Internet :Hotel Kampa - Stará zbrojnice nabízí zejména pro obchodní cestující možnost přímého připojení na internet prostřednictvím Wi-Fi sítě.
Nabízíme služby:Složení pokojů: 5 jednolůžkových pokojů, 40 dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí – double, 37 dvoulůžkových pokojů s oddělitelnými postelemi – twin, 2 třílůžkové pokoje, 2 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, pro rodiny s dětmi jsou k dispozici dětské postýlky.
Poloha:Hotel Kampa - Stará zbrojnice se nachází přímo v historickém centru Prahy v části nazvané pražská Kampa, ležící na ostrově při Malostranském nábřeží.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, Fax k dipozici, Kavárna, Bar, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Parkoviště, Kreditní karty akceptovány, Výtah, Trezor v objektu , Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Praní, žehlení, Room servis, Konferenční služby, Taxi, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load