Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Vila Chutnovka

Ubytování v samém  srdci Českého ráje, kousek od Turnova. Vila je po kompletní rekonstrukci jednoho z nejstarších místních  domů. Skládá se ze tří samostatných bytů, z nichž každý má vlastní nadstandardně vybavenou kuchyň, koupelnu a WC. Součástí domu je garáž, parkovat lze bez problémů i před domem. Venku je dostatečně velká zahrada s pergolou a grilovacím krbem, ideální k příjemnému posezení a grilování. Je zde i uzamykatelná místnost na kola.
Vila Chutnovka
Vila Chutnovka
Vila Chutnovka
Vila Chutnovka
Vila Chutnovka
Vila Chutnovka
Vila Chutnovka
vila chutnovka

Služby

Klasifikace:***
Nabízíme služby:Apartment A: přízemí; byt 3 1, 2x2 postele skládací dvojpostel/pohovka; koupelna, 2x WC, vybavení: barevná TV, varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, el. sporák, myčka nádobí Apartment B: 1. patro; 2 kk, 4 postele; kuchyňský kout, koupelna, 2x WC; navíc lze spát i ve sníženém podkroví, vybavení: barevná TV, varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, el. sporák, myčka nádobí Apartment C: 1. patro; veliký 1 kk, 2 postele skládací dvojpostel/pohovka; kuchyňský kout, koupelna s WC, vybavení: barevná TV, varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, el. sporák, myčka nádobí
Poloha:Vila Chutnovka se nachází 100 km severovýchodně od Prahy ve vesnici Chutnovka, 5 km za městem Turnov, jenž je srdcem Českého ráje.
Provoz od-do:celoročně
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , TV na pokoji, TV-SAT, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Garáž
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load