Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Relax Hotel Sojka

Hotel leží v centru liptovského regionu, ukrytý v tichu vesnice Malatíny. Relax Hotel Sojka, otevřený v r. 2004, je tvořen z více budov v tradičním stylu, které jsou citlivě umístěné v pěkně upravené zahradě.K dispozici jsou dvou a třílůžkové pokoje a rodinné pokoje. Hotel nabízí služby vlastního relaxačního centra. Součástí je také restaurace s výbornou slovenskou kuchyní.
Hotel Sojka***
Hotel Sojka***
Hotel Sojka***
Hotel Sojka***
Hotel Sojka***
Hotel Sojka***
Hotel Sojka***
Hotel Sojka***
Hotel Sojka
Hotel Sojka
Hotel Sojka
Hotel Sojka
Hotel Sojka
Hotel Sojka

Služby

Klasifikace:***
Nabízíme služby:Dvoulůžkové pokoje typu standart a třílůžkové pokoje jsou vybaveny TV SAT, DVD, CD, telefon, trezor, koupelnou se sprchou a fenem. Dvoulůžkové pokoje typu superior mají navíc rozhlehlou terasu nebo balkon s nádherným výhledem. Rodinné pokoje mají dvě oddělené ložnice, malý obývák a koupelnu se sprchou a fenem, ostatní vybavení stejné jako u pokojů standart. K dispozíci dětské postýlky a dětské židličky. V každé budově je chladnička. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Ubytování se psy možné. V hotelu k dispozici relaxační centrum: vířivka, parní sauna, bylinková sauna, keltská sauna, masážní sprcha, krytý bazén, dětský bazén, masáže, pedikúra, manikúra, kosmetika. Počítač s internetovým připojením v recepci. V restauraci a na terase bezplatné wifi. Venkovní dětské hřiště, dětský koutek v reustauraci. Parkování přímo u hotelu. K dispozici konferenční místnost s veškerým vybavením s maximální kapacitou 60 osob.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Pokoj s balkónem, Internet v objektu, WiFi, Počítač s internetem k dispozici , Bar, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Tělocvična, fitness, Krytý bazén, Sauna, Vířivka, Dětský koutek , Zvířata akceptována, Parkoviště, Kreditní karty akceptovány, Trezor v objektu , Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load