Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Pension ADAM

Pension Adam nabízí komfortní ubytování v centru města Horní Planá v lokalitě Lipno, Šumava. Pension disponuje 25 lůžky v 6 pokojích včetně 2 apartmánů vybavených kuchyňskými kouty. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. K pensionu patří uzamykatelné osvětlené parkoviště pro automobily a motocykly a uzamykatelný prostor pro jízdní kola, lyže apod.
Pension ADAM
Pension ADAM
Pension ADAM
Pension ADAM
Pension ADAM
Pension ADAM
Pension ADAM
Pension ADAM
Pension ADAM
Pension ADAM
Pension ADAM
Pension ADAM

Služby

Klasifikace:***
Odjezd:do 10:00 hodin
Nabízíme služby:Pension ADAM nabízí komfortní ubytování v centru města Horní Planá v lokalitě Lipno, Šumava. Pension disponuje 25 lůžky v 6 pokojích včetně 2 apartmánů vybavených kuchyňskými kouty ( lednice, mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice příslušenství k vaření ). Lednice, varná konvice a základní nádobí pro přípravu malého občerstvení nebo snídaně je i ve všech ostatních pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení ( WC sprchový kout ). K pensionu patří uzamykatelné osvětlené parkoviště pro automobily a motocykly a uzamykatelný prostor pro jízdní kola, lyže apod. Nabízíme možnost celodenního stravování v nekuřáckém prostředí.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , Pokoj s WC, TV na pokoji, TV-SAT, WiFi, Kavárna, Parkoviště, Uzavřené parkoviště, Úschovna sportovních potřeb
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Kuchyňka k dispozici
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load