Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Penzion Usedlost pod vinohrady

Penzion, vybudovaný v roce 2007-8 v selsko – vinařském stylu, se nachází v samotném srdci Lednicko – valtického areálu, vesnici Hlohovec a disponuje nádherným panoramatem na přilehlou krajinu, včetně soustavy Lednických rybníků a pohoří Pálavy.
01
01
02
03
05
07
09
10
11
12
14
15
16
17
18
19
21
23
25
26
27
28
30
31
34
36
38
39
40
42
44
45

Služby

Zvířata:Nejsou povolena
Klasifikace:***, ****
Příjezd :14:00
Odjezd:10:00
Možnosti stravování :Můžete využít služeb sezónní restaurace, která je k dispozici vždy od března do listopadu. Podává se kvalitní, pečlivě vybraná jídla, včetně několika místních specialit. K dispozici jsou také hotová meníčková jídla. Restaurace je nekuřácká, kouření povoleno pouze na zahrádce.
Možnosti parkování :Součástí penzionu je velké parkoviště (včetně šesti garážovaných míst).
Internet :Možnost připojení k internetu samozřejmostí. Free WiFi i LAN
Nabízíme služby:K dispozici je osm luxusních apartmánů a osm pokojů. Každý apartmán je uzpůsoben pro dva až čtyři hosty a sestává se z ložnice, obývacího pokoje, koupelny a kuchyně. Všechny pokoje jsou klimatizovány a vybaveny LCD televizory, DVD přehrávači a rádii s CD. Penzion je dále vybaven krytým bazénem (6x3m) s protiproudem, zimní zahradou, dětským hřištěm, kolárnou a stylovou restaurací s kachlovými kamny, kde podáváme také několik originálních místních specialit, které neochutnáte nikde jinde, než v Hlohovci! Je zde možnost pořádat například společné předvánoční pečení, nebo jen tak posedět u tepla a třeba zavzpomínat na dávné časy. K dispozici je také cykloterasa pro 40 cyklistů, posedět ale můžete i bez kola. Od března 2014 disponujeme také zcela samostatnými konferenčními prostory pro 50 osob a přilehlou vinárnou také pro 50 osob, kde Vám zajistíme kompletní konferenční a stravovací služby! Součástí penzionu je velké parkoviště (včetně sedmi garážovaných míst) a rozsáhlázahrada s posezením a grilem. Náš penzion je uzpůsoben jak pro rodinnou rekreaci, tak pro individuální pobyty nebo firemní akce.
Poloha:Lednicko - valtický areál
Provoz od-do:8:30-19:30
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , Kuchyňka k dispozici , Společenská místnost, Pokoj se sprchou, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, TV-SAT, Pokoj s balkónem, Internet v objektu, WiFi, Počítač s internetem k dispozici , Bar, Zahradní restaurace, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Krytý bazén, Dětské hřiště, Půjčovna kol, Parkoviště, Uzavřené parkoviště, Garáž, Úschovna sportovních potřeb, Bezbariérový přístup, Kreditní karty akceptovány, Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu , Vinný sklep v objektu , Klimatizace v objektu , Chladnička na pokoji
Certifikováno:ano
Certifikace udělena:AHRČR
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Plná penze, Kuchyňka k dispozici , Masáže, rehabilitace, Konferenční služby, Programy volného času, Programy pro rodiny s dětmi, Jazykové znalosti, Firemní rauty a oslavy, Team building
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load