Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Ron

Hotel Ron se nachází ve středu města Mikulášovice, ležícím v nejsevernějším cípu České republiky na samé hranici s Německem. Přilehlé okolí chráněné krajinné oblasti Labské pískovce a národního parku České Švýcarsko je romantickou a turisty velmi navštěvovanou oblastí.
Hotel RON, Mikulášovice
Hotel RON - zahrada
Hotel RON - restaurace
Hotel RON - chodba
Hotel RON - pokoj 1
Hotel RON - pokoj 2
Hotel RON - salónek
Hotel RON & kostel sv. Mikuláše
Hotel RON - Bastei / DE
Hotel RON, Mikulášovice
Hotel RON - apartmá

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :od 14:00 hodin
Odjezd:do 10:00 hodin
Možnosti stravování :Hotelová restaurace (Ne-Čt 10.30-22.00h, Pá-So 10.30-23.00h): - snídaně, obědy, večeře, - možnost polopenze (115,- Kč/den) či plné penze (230,- Kč/den), - široký výběr jídel z jídelního lístku (studené a teplé předkrmy, saláty, polévky, vegetariánské pokrmy, hotová jídla, těstovinové, rybí, zvěřinové a další hotelové speciality, zmrzlinové poháry, domácí koláče a jiné dezerty).
Možnosti parkování :Vlastní parkoviště u hotelu, přes noc lze parkovat v uzamčené zahradě.
Internet :Wi-Fi (zdarma)
Nabízíme služby:Hotel RON nabízí kvalitní ubytování a pohodlí i pro ty nejnáročnější z Vás. Všechny pokoje a apartmá jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprchový kout, umyvadlo, WC), TV (DVB-T), chladničkou (na přání s minibarem za poplatek). Úschovna kol, lyží a cenných předmětů. Poskytované slevy pro děti: do 2 let - zdarma, 2 - 8 let - 50% 8 - 12 let - 30% Silvestrovský pobyt (29.12. - 2.1.): Uvedené ceny zahrnují silvestrovské 3-chodové večerní menu ! Silvestrovský bonus: Při pobytu min. 3 noci v ceně rovněž 1x oběd na místní rozhledně Tanečnice vstupenka na věž ! Balíček „podzim / zima“ pro období 1.11. – 23.12. 25.12. – 29.12.2011 2.1. – 29.2.2012: pobyt min. 3 noci – v ceně je polopenze, pobyt min. 5 nocí – v ceně je polopenze 1x oběd na místní rozhledně Tanečnice vč. vstupenky na věž !
Poloha:NP České / Saské Švýcarsko, CHKO Labské pískovce a Lužické hory
Provoz od-do:nepřetržitý
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s WC, Společenská místnost, Pokoj se sprchou, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, Internet v objektu, WiFi, Počítač s internetem k dispozici , Zahradní restaurace, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Stolní tenis, Zvířata akceptována, Parkoviště, Uzavřené parkoviště, Úschovna sportovních potřeb, Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu , Rybaření, Chladnička na pokoji
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Plná penze, Masáže, rehabilitace, Taxi, Jazykové znalosti, Firemní rauty a oslavy
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load