Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Downtown

Hotel Downtown

Hotel Downtown je luxusní hotel, který se nachází v samém srdci hlavního města Prahy, jen pár minut chůze od hlavního boulevardu - Václavského náměstí. Pětipatrový prosluněný hotel s bezbariérovým přístupem nabízí ubytování v 59 elegantních a plně klimatizovaných pokojích.

Hotel Downtown
Hotel Downtown
Hotel Downtown
Hotel Downtown
Hotel Downtown
Hotel Downtown
Hotel Downtown
Hotel Downtown
Hotel Downtown
Hotel Downtown

Služby

Klasifikace:****
Příjezd :od 14:00 hodin
Odjezd:do 10:00 hodin
Nabízíme služby:Pětipatrový prosluněný hotel nabízí ubytování v 59 elegantních a plně klimatizovaných pokojích. Náročnějším klientům nabízíme ubytování ve velkých junior suite. Hotel poskytuje nekuřácké a kuřácké pokoje. Měkké koberce, velké postele s protialergickým ložním povlečením, zatemňovací závěsy a malá pozornost na dobrou noc přináší ubytovaným hostům pohodu a klid. Stylově zařízené pokoje zaručují příjemné ubytování. V každém pokoji je velký pracovní stůl, pohodlné židle a křesla, skříň, kufr box, LCD televize se satelitními programy, telefon s přímou provolbou, vysokorychlostní připojení k internetu, minibar, bezpečnostní schránka a koupelna se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů. Pro obchodní a business klientelu je připraven plně klimatizovaný konferenční sál a menší salonek s běžnou konferenční technikou a vysokorychlostním připojením k internetu. Na přání klienta zajistíme konferenční techniku podle specifických požadavků. Konferenční sál má denní světlo s možností zatemnění. U sálu je malý oddělený salonek, který je využíván pro nerušené občerstvení účastníků.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, Fax k dipozici, Kavárna, Bar, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Solárium, Vířivka, Bezbariérový přístup, Kreditní karty akceptovány, Výtah, Trezor v objektu , Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Praní, žehlení, Room servis, Taxi, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load