Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Tosca

Hotel Tosca nabízí příjemnou rodinnou atmosféru v centru Královských Vinohrad v 38 standardně vybavených pokojích umístěných v pětipodlažní budově s výtahem.
Hotel Tosca
Hotel Tosca
Hotel Tosca
Hotel Tosca
Hotel Tosca
Hotel Tosca
Hotel Tosca
Hotel Tosca
Hotel Tosca
Hotel Tosca

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :od 14:00 hodin
Odjezd:do 10:00 hodin
Nabízíme služby:Hotel nabízí ubytování v 38 pokojích s celkovou kapacitou 72 lůžek. Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovými kouty (2 pokoje mají vany), toaletou a vysoušečem vlasů. V pokojích je WiFi připojení na internet, satelitní televize, telefon s přímou volbou, minibar a bezpečnostní schránka. Všechny pokoje jsou nekuřácké, ve světlých pastelových barvách s velkými okny. Pokoje působí klidným a útulným dojmem, což ocení zejména hosté, kteří hledají klid a rodinnou pohodu. V každém pokoji jsou na stěnách umělecké originály - zrcadlové skládané objekty z dřevěné mozaiky od výtvarnice Kati Kisoci. Pokoje na 5. patře jsou půdního charakteru a jsou vybaveny klimatizací. Výhodou hotelu v centru Prahy jsou vlastní garáže pro parkování osobních vozů.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, WiFi, Fax k dipozici, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Kreditní karty akceptovány, Výtah, Trezor v objektu , Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Praní, žehlení, Taxi, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load