Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Chata na rozcestí

Chata Na rozcestí nabízí celoroční ubytování v Jeseníkách v obci Štědrákova Lhota. Celková kapacita chaty je 16 lůžek. V obci se nacházejí dva lyžařské areály (Skiareál Panorama a Skiareál Turek).
PICT1095
PICT1095
DSC00786
Chata na rozcestí
Chata na rozcestí
Chata na rozcestí
Chata na rozcestí
Chata na rozcestí
Chata na rozcestí
Chata na rozcestí
Chata na rozcestí
DSC00669
chata6

Služby

Možnosti stravování :V zimní sezóně možnost zajištění polopenze nebo plné penze v ubytovně Lesanka (cca. 50 m od objektu)
Možnosti parkování :Zajištěno parkování pro 5 osobních automobilů zdarma. Další místa na parkovišti u ubytovny Lesanka (cca. 50 m od objektu)
Internet :Internet přes WIFI zdarma, přístupové heslo k dispozici na místě.
Nabízíme služby:Chata Na rozcestí je nově rekonstruovaný objekt nabízející ubytování pro 16 osob s možností přistýlky. Objekt je centrálně vytápěn. Objekt se skládá ze dvou samostatných jednotek (přízemí a první patro) se společným vchodem a chodbou, z nichž každá obsahuje samostatně: - kuchyň (komplet nádobí, sklokeramická varná deska, mikrovlná trouba, lednice, varná konvice) společenská místnost (televize, satelit, DVD) - 3 x pokoj - koupelna (sprchový kout, umyvadlo a WC ) - samostatné WC Pokoje přízemí: 2 x 2 lůžka a 1 x 4 lůžka Pokoje 1. patro: 2 x 2 lůžka a 1 x 4 lůžka
Vybavení:Společné soc.zařízení, Kuchyňka k dispozici , Společné vaření v objektu, Společenská místnost, TV ve společenské místnosti, TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Gril, ohniště, Venkovní bazén, Půjčovna kol, Parkoviště, Úschovna sportovních potřeb, Nekuřácké prostředí, Rybaření
Doplňkové služby:Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load