Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail: info@cth.cz
inhalace Vincentkou
Jávská masáž
kolonáda Luhačovice
bazén
koupel relaxační
koupel
Miramare  restaurace
Miramare  dvoul pokoj superior
Miramare
pitná kúra  pramen sv Josef
před hotelem Miramare
pitná kúra  pramen Vincentka
recepce Miramare
rašelinový zábal
rehabilitace
relaxační koupel
snídaně
inhalace Vincentkou
Jávská masáž
kolonáda Luhačovice
bazén
koupel relaxační
koupel
Miramare  restaurace
Miramare  dvoul pokoj superior
Miramare
pitná kúra  pramen sv Josef
před hotelem Miramare
pitná kúra  pramen Vincentka
recepce Miramare
rašelinový zábal
rehabilitace
relaxační koupel
snídaně

Hotel Miramare lázně Luhačovice

Hotel Miramare lázně Luhačovice

V lázních Luhačovice se můžete ubytovat v lázeňském hotelu Miramare. Lázeňský hotel Miramare se nachází v klidném prostředí a přesto v těsné blízkosti lázeňského centra. Hotel Miramare nabízí odbornou lázeňskou léčbu. K lázeňské léčbě jsou využívány vlastní přírodní léčivé zdroje. O vaše zdraví pečuje odborný lékařský personál.

Výhodné balíčky

Služby

Župany a ručníky :Župany jsou zdarma na pokojích kategorie superior, pokud mají hosté kategorii standard, je možné si župan připlatit za částku 150 Kč/osoba/pobyt (jakýkoliv pobyt – týdenní i kratší). Na všech pokojích je zdarma ručník a osuška.
Příjezd :pokoj je k dispozici v den příjezdu od 14.00 hodin. V případě plné penze začíná pobyt obědem, doporučujeem klientům příjezd mezi 12:00 - 13:00.
Odjezd:v den odjezdu do 11.00 hodin
Možnosti stravování :Dvě restaurace s možností dietní stravy a konzultací s odborným nutričním terapeutem. Snídaně od 7.00 do 10.00 hod. - snídaně podávané formou bufetu. Obědy od 11.30 do 14.00 hod. - výběr z pěti jídel, každý den specialita dne, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, minerální voda, káva. Večeře od 17.30 do 19.30 hod. - výběr z pěti jídel, každý den specialita dne, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, minerální voda, káva.
Možnosti parkování :Hlídané parkoviště pro hotelové hosty za poplatek 1 až 5 dní - 60 Kč/den, 6 dní a více - 30 Kč/den.
Dopravní dostupnost :Vzdálenost od vlakového či autobusového nádraží v Luhačovicích k Lázeňskému hotelu Miramare Luhačovice – 660 metů – 10 minut chůze. Možnost zajištění hotelového transferu zdarma po předchozí domluvě. Transfer zajišťuje hotel pouze neděle a pondělky.
Internet :LAN nebo Wi-Fi připojení k internetu ZDARMA. Možnost využití počítače s připojením k internetu v hotelovém lobby.
Nabízíme služby:Lázeňský hotel Miramare Luhačovice je tvořen 3 vzájemně propojenými budovami, které nabízí ubytování v pokojích kategorie superior v Miramare II a Vila Helena a ubytování v pokojích kategorie standard v Miramare I. Nabízí ubytování ve 119 pokojích a kompletní balneoprovoz s nabídkou více jak 80 lázeňských a wellness procedur pod jednou střechou.
Poloha:Lázeňský hotel je oblíbený pro svoji polohu v klidném prostředí a přesto v těsné blízkosti městského i lázeňského centra Luhačovic.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Veřejný telefon, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Kreditní karty akceptovány, Trezor v objektu , Restaurace v objektu , Chladnička na pokoji
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Plná penze, Room servis, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

  load