Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Jalta Piešťany

Hotel Jalta Piešťany

Hotel Jalta je situovaný na pěší zóně v centru Piešťan, obklopen kavárnami, obchody, restauracemi a bary. Láká možnostmi na zábavu a různými aktivitami, které nabízí město Piešťany. K hotelu Jalta jsou přičleněny menší objekty - hotel Villa Berlin a dependance Smaragd, Šumava a Riviéra - umístěné v centru Piešťan a na okraji městského parku. Jsou oblíbené díky své útulnosti a domácké atmosféře.
Jalta1
Jalta2
Jalta3
Jalta night
LB55
Jalta1
Jalta room1
Jalta room
Jalta room2
Jalta   dining room
LB70
Jalta   dining room3
Massage classic3
Magnetotherapy
Tub bath1
Massage towel4
Pool
Whirlpool
Hot stone massage6
Golf8
Golf9
Golf12
Golfers1
Golfers2
Golf10

Výhodné balíčky

Služby

Župany a ručníky :Ručníky jsou k dispozici na všech pokojích. Župan je možné zapůjčit na recepci hotelu za poplatek 0,60 Euro/den.
Lázeňské služby:Všechny lázeňské služby jsou posyktovány v Napoleon Health Spa na Kúpeľnom ostrově - vzdálenost cca 300m. Léčebné procedury se zakládají na využití léčebných přírodních zdrojů, jako jsou koupele v minerální vodě s vysokým obsahem sírovodíku nebo bahenní zábaly. K rehabilitaci je dále využívána aktivní terapie, elektroléčba, mechanické podvodní masáže a mnoho dalšího.
Zvířata:Malá zvířata jsou povolena. Poplatek 15 Euro/zvíře/noc se hradí na recepci hotelu. Pobyt se zvířetem je nutné nahlásit před příjezdem.
Klasifikace:**
Příjezd :Příjezd od 14,00 hodin. Hotel nabízí službu včasného příjezd od 8,00 za poplatek.
Odjezd:Odjezd do 11,00 hodin. Hotel nabízí službu pozdního odjezdu do 18,00 za poplatek.
Možnosti stravování :Stravování probíhá v hotelové restauraci. Servíruje se slovenská, ale i mezinárodní kuchyně. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z denního menu, k dispozici je salátový bufet. Podle doporučení lékaře lze připravit vyváženou a dietní stravu, bezlepkovou dietu nebo pokrmy bez laktózy. Odpočinek s kávou nebo dezertem si můžete užít v Café Excelsior s letní terasou.
Možnosti parkování :Za hotelem Jalta se nachází monitorované parkoviště. Poplatek 4 Euro/den, od 8. dne pobytu 3 Euro/den.
Internet :Wifi v lobby.
Poloha:Hotel Jalta se nachází na pěší zóně města Piešťany se nachází jen pár kroků od Kúpelného ostrova.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Společné soc.zařízení, TV na pokoji, TV-SAT, Pokoj s balkónem, Internet v objektu, WiFi, Veřejný telefon, Fax k dipozici, Bar, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Parkoviště, Kreditní karty akceptovány, Trezor v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Plná penze, Programy volného času, Taxi, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load