Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Lázně Dudince Hotel Smaragd

Lázně Dudince Hotel Smaragd

Lázeňský dům Smaragd disponuje ubytovácí kapacitou pro 229 osob. Nabízí ideální podmínky pro kongresy, konference, semináře a školení.

Smaragd2
smaragd apt3
smaragd apt2
smaragd apt4
smaragd chodba
smaragd apt1
smaragd izba dvojka odd2
smaragd izba dvojka odd
smaragd izba dvojka
smaragd izba jednotka
Smaragd Rubín1
Smaragd Rubín2
Smaragd1
Smaragd3
Smaragd2
Smaragd4

Služby

Župany a ručníky :Ručníky jsou k dipozici na pokojích. Župan je možné si zapůjčit na recepci za poplatek 1,70Euro/noc. Na Apartmánech jsou župany zdarma k dispozici.
Zvířata:Zvířata nejsou dovolena bez vyjímky.
Důležité upozornění :LD Smaragd bude znovu otevřen dne 5.5.2015
Klasifikace:***
Příjezd :od 14:00 hodin - 16:00 hodin
Odjezd:do 14:00 hodin
Možnosti stravování :Restaurace Rubín (kavárenská a restaurační část, 60 míst k sezení), letní terasa (30 míst, otevřeno v letních měsících), lobby bar (příjemné místo k posezení při hudbě a ochutnávce regionálních vín, PC koutek, free wi-fi připojení), espresso Křišťál (pestrá nabídka zákusků a zmrzliny, široký sortiment nápojů a v létě taneční zábavy na terase v blízkosti lázeňského parku a pitných váz, koliba pod kaštanem (osvěžení přímo u bazénu Lázeňského hotelu Rubín)
Možnosti parkování :1. nehlídané parkoviště před LD - určené pro příjezd a odjezd hostů (max. na 2 hodiny), pro hosty ze ZTP-S průkazem - bezplatně po celý pobyt při dlohodobém parkování ostatních host je parkoviště zpoplatněno 2. hlídané parkoviště - hlídané kamerovým systémem a hlídačem - bezplatné
Internet :PC, připojení na internet, zdarma WIFI připojení (vstupní hala, bary)
Nabízíme služby:Lázeňský hotel Smaragd vytváří ideální podmínky pro ty, kteří hledají klid a intimnější atmosféru. Léčebné procedury se podávají v balneoterapii v KH Rubín. Prosklená spojovací chodba vám však poskytne pěkný výhled na lázeňský park. Méně pohyblivým při tom ochotně pomůže přidělena sanitárka. Přízemí Smaragd je vhodné pro provádění kongresů, konferencí, seminářů a školení.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Počítač s internetem k dispozici , Zahradní restaurace, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Solárium, Vířivka, Tenisové kurty, Uzavřené parkoviště, Kreditní karty akceptovány, Výtah, Trezor v objektu , Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Polopenze, Plná penze, Praní, žehlení, Masáže, rehabilitace, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load